Większe grupy i imprezy towarzyskie

Zamknięcie się w pokoju to nie tylko opcja na spędzenie ciekawego wieczoru w skromnym gronie znajomych. Oferujemy także organizację imprez dla znacznie większej ilości osób! Mamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu imprez dla licznych grup, a naszym rekordem jest zamknięcie 36 osób w tym samym czasie! Jeżeli grupa chętnych jest jeszcze większa, dzielimy ją na kilka zespołów i przeprowadzamy kilka tur gry. Uwierzcie – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Istnieje również możliwość zorganizowania dla Państwa dodatkowych atrakcji, takich jak przygotowanie tortu urodzinowego czy drobne usługi gastronomiczne (szczegóły: http://www.zamknieciwpokoju.pl/dodatki/). Jeśli wizyta w Zamknieciwpokoju.pl to dopiero początek Państwa zabawy w danym dniu, oferujemy wynajęcie pokojów na dłużej niż 60 minut – wszystko po to, aby mogli Państwo w pełni wykorzystać spędzony u nas czas oraz dłużej cieszyć się przygotowanymi przez nas atrakcjami!

Jeżeli są Państwo zainteresowani rezerwacją dla większej ilości osób, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 730 740 503. Wspólnie ustalimy odpowiedni dla obu stron termin oraz dopracujemy wszystkie szczegóły wydarzenia.