Wieczór Panieński Zielona Góra

Wyjątkowy wieczór panieński w Zielonej Górze – pozytywna dawka prawdziwych emocji

Nie wiesz jak spędzać wieczór panieński w Zielonej Górze? Szukasz oryginalnego, niebanalnego pomysłu? Chcesz zaskoczyć wszystkich gości? Zamknięciwpokoju.pl to wyśmienita zabawa i mnóstwo emocji. Z nami nikt nie będzie się nudził. Polecamy trzy, tematyczne Pokoje Zagadek. Wybór pokoju zależy od charakteru imprezy i gustu graczy. Chętnie pomagamy przy wyborze i proponujemy najlepsze rozwiązania. Każda gra 60 minut. W zabawie może brać maksymalnie około 8 graczy. Gry posiadają różne stopnie trudności. W czasie ich trwania uczestnicy integrują się poprzez współdziałanie. Rozwijają w sobie również umiejętności planowania strategicznego, pokonywania własnych lęków, słabości. Nie bój się – wejdź w świat fantastycznych przygód.

Jedyny Escape Room mogący pomieścić nawet 19 osób jednocześnie!

Recenzje uczestników

DOSTĘPNE POKOJE W ZIELONEJ GÓRZE

Pokój dostępny w j. angielskim

13+ lub z osobą dorosłą

MIEJSCE ZBRODNI – idealna rodzina i niespodziewana zbrodnia

Brutalne morderstwo. Zapach rozkładających się zwłok i ślady krwi… To była naprawdę przykładna rodzina, spokojny dom. Nikt nie przewidział tak okrutnej zbrodni. CSI, NCIS, Centralne Biuro Śledcze –oni nie poradzili sobie z tą tajemnicą. Wkraczacie Wy! Macie dokładnie godzinę – 60 minut na poznanie prawdy. Nie wydostaniecie się jeśli nie poznacie genezy zbrodni i nie znajdziecie mordercy.

Sprawa jest trudna i zawiła. Bliscy ofiary nabrali wody w usta i milczą. Nie ma żadnych śladów, światków. Wszystkie tropy są fałszywe… Morderca wciąż jest na wolności… Kto zabił? Prawda jest bardziej przerażająca niż myślicie?

Liczba graczy: 2-4 (max. 8)
Czas gry: 60 minut

Dla wszystkich

LOŻA MISTRZÓW – w drodze po wygraną

Zwycięzca jest jeden. Czasem jednak działa w grupie. Chcecie zdobyć trofeum i sławę? Koniecznie musicie połączyć siły. W innym wypadku nagrodę winie przeciwnik, a Wy „obejdziecie się smakiem”. Rozbudźcie w sobie ducha rywalizacji!

Liczba graczy: 2-4 (max. 6)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

IZBA WYTRZEŹWIEŃ – w objęciach morderczego kaca

To była wyjątkowa impreza. Świetna zabawa i dużo procentów. Nagle budzisz się. Okropny ból głowy, wyrzuty sumienia,  chaos myśli… ściany Izby Wytrzeźwień. Tak, to tu trafiasz z grupą imprezowych przyjaciół. Co się wczoraj stało? Jak się zakończyła wczorajsza noc? Jak tu trafiliśmy? Kac morderca, echo minionego wieczoru i nocy nie dają spokoju. W powietrzu wciąż czuć opary alkoholu. Pora wziąć się w garść i stanąć na nogi. Migawki wspomnień przeszkadzają  w ogarnięciu na nowo rzeczywistości.

Musicie znaleźć klucz do drzwi. Tylko  tak opuścicie  te mury. Złe samopoczucie wcale nie pomaga w pozbieraniu myśli.

Liczba graczy: 2-4 (max. 5)
Czas gry: 60 minut

Zarezerwuj termin już dziś – gwarantujemy wyśmienitą zabawę!

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty. Chcesz spędzić niezwykły wieczór panieński w Zielonej Górze? Bawić się świetnie w gronie najbliższych koleżanek? Zapraszamy do nas! Zarezerwuj Pokój Zagadek w dogodnym terminie. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania naszych klientów – zapewniamy kompleksową obsługę. Nasze gry pozwalają na zabawę w grupie od 2 do co najmniej 4 osób. Każdy uczestnik bierze czynny udział – ma wpływ na bieg wydarzeń. Klienci mogą zamówić u nas przekąski i napoje. Za skromną dopłatą zezwalamy także na spożywanie alkoholu podczas zabawy.

PROMOCJE

Jubilaci za free!

Masz urodziny? Wchodzisz w tym dniu za free, czyli pozostali płacą tylko 75 zł. Chcecie zrobić znajomemu prezent? Dajcie nam znać wcześniej i dogadamy szczegóły, aby niespodzianka była jeszcze lepsza!

Kolejne wejście za darmo!

Chcesz ,aby Twoje kolejne wejście było za darmo? Wystarczy, że przy rejestracji znajomi podadzą Twój adres e-mail. Za każdym razem obniżymy Ci cenę kolejnej wizyty o 10 zł, i tak aż do wejścia za free!

Nagroda dla wyjątkowych!

Udało Ci się wyjść przed czasem? Kim Jesteś? Jesteś zwycięzcą! Udało Ci się to zrobić w 30 minut bez podpowiedzi? Kim jesteś? Jesteś wyjątkowym zwycięzcą! Dlatego też dostaniesz voucher na 20 zł na kolejne wejście.

Cennik

99
(za całą grupę)

60 minut zabawy

2-4 osób

7 dni w tygodniu

3 pokoje do wyboru

Dla kogo?

Dla dzieci

Dowiedz się więcej

Rozrywka, którą proponujemy to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego dla wszystkich dzieci. Escape Room uczy logicznego myślenia, kształci kreatywność oraz rozwija umiejętność współpracy z innymi ludźmi.

Poznański ‚Gwiezdny Pokój’ oraz zielonogórska ‚Loża Mistrzów’ to pomieszczenia dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku. Do pozostałych pokojów wpuszczamy od trzynastego roku życia bądź z rodzicami.

Dla całych rodzin

Dowiedz się więcej

Escape Room jest bardzo oryginalnym sposobem na ciekawe spędzenie czasu także w rodzinnym gronie. Wspólne rozwiązywanie zagadek łączy o wiele bardziej niż tradycyjne kino czy wyjście na kręgle…

Ilość oraz rodzaj pokojów jakimi dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą zabawę nie tylko dla rodziców z dziećmi. Najliczniejsza rodzina, którą zamknęliśmy w pokoju składała się z 13 osób!

Dla młodych poszukiwaczy przygód

Dowiedz się więcej

Nasze pokoje to miejsca, które wyzwalają w ludziach różne emocje – na pewno jednak jest wśród nich dobry nastrój i poczucie dobrze spędzonego czasu! A czego więcej potrzebują studenci po długich godzinach spędzonych w uniwersyteckich ławach? 🙂

Dla doświadczonych detektywów

Dowiedz się więcej

Naszymi gośćmi są ludzie w każdym wieku! Osoby starsze doskonale radzą sobie w naszych pokojach, głównie dzięki swojemu szeroko pojętemu doświadczeniu. Wytrawnym graczom z czystym sumieniem możemy polecić pokój ‚Miejsce Zbrodni’.

Dla firm

Dowiedz się więcej

Współpraca i właściwa komunikacja to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknięciwpokoju to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet do 20 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych.

Dla solenizantów

Dowiedz się więcej

Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż… emocje? Zapewnij bliskiej osobie 60 minut niezapomnianych wrażeń i zabierz ją w otchłań kosmosu, na miejską wytrzeźwiałkę, miejsce zbrodni lub zaprowadź ją na przerażające ‚Ostatnie Miejsce’. Jeśli chcesz, aby dzień urodzin był dla tej osoby wyjątkowo udany, daj znać wcześniej – ustalimy wszystkie szczegóły i dodatki (tort, mini-gastronomia itp.).

Istnieje również możliwość wykupienia biletu wstępu do jednego z naszych pokojów, dzięki czemu osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać termin rozgrywki (szczegóły niżej – zakładka Vouchery).

Dla przyszłych żon i mężów

Dowiedz się więcej

Nie ukrywamy, że wieczory panieńskie i kawalerskie to nasza specjalność. Zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt takich imprez i zabawa za każdym razem była równie kapitalna!

Gra, którą proponujemy może być jednym z kluczowych punktów ‚ostatniego dnia na wolności’ bądź też jego doskonałym zwieńczeniem. Jeżeli godziny, które proponujemy w kalendarzu rezerwacyjnym nie do końca współgrają z Waszymi planami, dajcie nam znać – z pewnością znajdziemy odpowiedni obu stronom termin.

gra przygodowa na żywo Zielona Góra

Eventy w Zamknięci w Pokoju

Vouchery

Większe grupy/imprezy towarzyskie

Dla firm/imprezy integracyjne

Szukasz prezentu na prezent dla bliskiej osoby? Świetnie się składa! Podaruj jej Voucher do dowolnego pokoju i zagwarantuj jej 60 minut niezapomnianych wrażeń!

Chcesz zrobić wyjątkowe urodziny, zorganizować pamiętny wieczór kawalerski/panieński czy po prostu pobawić się w większym gronie? Mamy coś dla Ciebie!

Szukasz unikalnego sposobu na zbudowanie więzi między pracownikami? Dajcie nam się zamknąć w pokoju i poczujcie, jak integruje wspólne rozwiązywanie zagadek!

Oni już zamknęli swoich pracowników