Wieczór Panieński w Poznaniu

Wieczór Panieński w Poznaniu – gra Escape Room to wyśmienita rozrywka i niezapomniane emocje!

Masz dość nudnych, do bólu przewidywalnych wieczorów panieńskich? Szukasz wyjątkowego sposobu na spędzenie tych wyjątkowych chwil? Lubisz adrenalinę, dobrą zabawę i prawdziwe emocje? Gra, którą proponujemy jako Zamknieciwpokoju.pl spełni oczekiwania wszystkich pań przybyłych na wieczór panieński. Zabawa odbywa się w czterech tematycznych pomieszczeniach. Każdy Pokój Zagadek to połączenie tajemnicy i emocjonującej, zaskakującej przygody. Pomagamy w wyborze idealnej gry biorąc pod uwagę charakter wydarzenia oraz zainteresowania graczy.
Z nami nikt nigdy się nie nudzi. Nasze Pokoje Zagadek to okazja do integracji z innymi oraz do rozwijania w sobie przydatnych umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Podstawą naszych gier jest działanie w grupie i zdolność do strategicznego planowania.

Recenzje uczestników

NASZE POKOJE ZAGADEK

Pokój dostępny w j. angielskim

13+ lub z osobą dorosłą

MIEJSCE ZBRODNI – mroczna, rodzinna tajemnica i brutalne morderstwo

Kochająca się rodzina. Spokojne, z pozoru sielankowe życie przerywa brutalna zbrodnia. Zostajesz zamknięty z grupą pozostałych graczy w pokoju – nie wyjdziesz z niego dopóki nie rozwikłasz mrocznej zagadki. Rozkładające się ciało to jedyny ślad, który macie. Wchodzicie w samo centrum mrożącej krew w żyłach historii.

Liczba graczy: 2-4 (max. 7)
Czas gry: 60 minut

Pokój dostępny w j. angielskim

Dla wszystkich

GWIEZDNY POKÓJ – emocjonująca przygoda w obcej galaktyce

Gwiezdny Pokój to oferta skierowana w szczególności do zagorzałych fanów „Gwiezdnych Wojen” oraz kosmicznych opowiadań SF. Zostajecie porwani przez Złe Siły w Otchłań Śmierci, a obca przestrzeń oraz niepewność jutra każe walczyć o przetrwanie. Zamknięci w statku kosmicznym próbujecie wrócić na Ziemie. Wasz los jest w Waszych rękach. Chcecie wrócić na Ziemię? Musicie działać w grupie.

Liczba graczy: 2-4 (max. 4)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

IZBA WYTRZEŹWIEŃ 2.0 – Impreza na sali – „alkoholowy rollercoaster”

„Gruba” impreza, morze wypitego alkoholu. Rano potężny ból głowy i morderczy kac pośród ścian Izby Wytrzeźwień. Trafiasz tu po imprezie z grupą przyjaciół. Karuzela w głowie, echo wczorajszego wieczoru i alkoholowy duch unoszący się w powietrzu… Macie godzinę – tylko i aż 60 minut, aby zapanować nad  chaosem, pozbierać się i obudzić  z poimprezowego koszmaru.

Gra jest kontynuacją popularnej już wśród naszych klientów Izby Wytrzeźwień. Grałeś w nią? Nie szkodzi. Izba Wytrzeźwień 2.0 to nowa jakość, mnóstwo innych zagadek i niespodziewanych zwrotów akcji. Nie bój się zamknąć na wytrzeżwiałce!

Liczba graczy: 2-4 (max. 8)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

OSTATNIE MIEJSCE – poznaj zakamarki mieszkania pełnego tajemnic

Poznaj zakamarki mieszkania pełnego tajemnic, sprawdź czy wyjdziesz z niego żywy. Na 90 minut zostajesz zamknięty z grupą maksymalnie 16 osób w mrocznym, zagadkowym mieszkaniu. Nie brakuje tu nieodkrytych dotąd  zakamarków, szafek, przedmiotów, które skrywają tajemnicę. Tu duch mrocznej przeszłości wciąż czeka na ofiarę. Stań oko w oko z psychopatą i dowiedź się czy wyjdziesz z tej konfrontacji żywy. To tu nie raz zaginęła  młoda panna lub kawaler… Spójrz prosto w oczy przeznaczeniu i sprawdź, dlaczego Ostatnie Miejsce jest naprawdę wyjątkowym mieszkaniem.

Max. liczba graczy: 16
Czas gry: 90 minut

Skorzystaj z naszej oferty – przeżyj niezapomniany wieczór panieński w Poznaniu

Poznań jest miastem, w którym możesz przeżyć wieczór pełen emocji i prawdziwej adrenaliny. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz! Dobieramy rodzaj Pokoju Zagadek do charakteru imprezy i oczekiwań graczy. Nasze gry pozwalają na zabawę w grupie od 2 do co najmniej 4 osób. Istnieje możliwość zamówienia różnego rodzaju dodatków, takich jak słodycze bądź napoje. Za skromną dopłatą zezwalamy także na spożywanie alkoholu podczas zabawy.

Chcesz mieć niezapomniany, oryginalny wieczór panieński w Poznaniu? Wejdź do gry i przeżyj pasjonującą przygodę w gronie najbliższych koleżanek!

PROMOCJE

Jubilaci za free!

Masz urodziny? Wchodzisz w tym dniu za free, czyli pozostali płacą tylko 75 zł. Chcecie zrobić znajomemu prezent? Dajcie nam znać wcześniej i dogadamy szczegóły, aby niespodzianka była jeszcze lepsza!

Kolejne wejście za darmo!

Chcesz ,aby Twoje kolejne wejście było za darmo? Wystarczy, że przy rejestracji znajomi podadzą Twój adres e-mail. Za każdym razem obniżymy Ci cenę kolejnej wizyty o 10 zł, i tak aż do wejścia za free!

Nagroda dla wyjątkowych!

Udało Ci się wyjść przed czasem? Kim Jesteś? Jesteś zwycięzcą! Udało Ci się to zrobić w 30 minut bez podpowiedzi? Kim jesteś? Jesteś wyjątkowym zwycięzcą! Dlatego też dostaniesz voucher na 20 zł na kolejne wejście.

Cennik

99
(za całą grupę)

60 minut zabawy

2-4 osób

7 dni w tygodniu

4 pokoje do wyboru

Dla kogo?

Dla dzieci

Dowiedz się więcej

Rozrywka, którą proponujemy to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego dla wszystkich dzieci. Escape Room uczy logicznego myślenia, kształci kreatywność oraz rozwija umiejętność współpracy z innymi ludźmi.

Poznański ‚Gwiezdny Pokój’ oraz zielonogórska ‚Loża Mistrzów’ to pomieszczenia dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku. Do pozostałych pokojów wpuszczamy od trzynastego roku życia bądź z rodzicami.

Dla całych rodzin

Dowiedz się więcej

Escape Room jest bardzo oryginalnym sposobem na ciekawe spędzenie czasu także w rodzinnym gronie. Wspólne rozwiązywanie zagadek łączy o wiele bardziej niż tradycyjne kino czy wyjście na kręgle…

Ilość oraz rodzaj pokojów jakimi dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą zabawę nie tylko dla rodziców z dziećmi. Najliczniejsza rodzina, którą zamknęliśmy w pokoju składała się z 13 osób!

Dla młodych poszukiwaczy przygód

Dowiedz się więcej

Nasze pokoje to miejsca, które wyzwalają w ludziach różne emocje – na pewno jednak jest wśród nich dobry nastrój i poczucie dobrze spędzonego czasu! A czego więcej potrzebują studenci po długich godzinach spędzonych w uniwersyteckich ławach? 🙂

Dla doświadczonych detektywów

Dowiedz się więcej

Naszymi gośćmi są ludzie w każdym wieku! Osoby starsze doskonale radzą sobie w naszych pokojach, głównie dzięki swojemu szeroko pojętemu doświadczeniu. Wytrawnym graczom z czystym sumieniem możemy polecić pokój ‚Miejsce Zbrodni’.

Dla firm

Dowiedz się więcej

Współpraca i właściwa komunikacja to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknięciwpokoju to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet do 20 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych.

Dla solenizantów

Dowiedz się więcej

Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż… emocje? Zapewnij bliskiej osobie 60 minut niezapomnianych wrażeń i zabierz ją w otchłań kosmosu, na miejską wytrzeźwiałkę, miejsce zbrodni lub zaprowadź ją na przerażające ‚Ostatnie Miejsce’. Jeśli chcesz, aby dzień urodzin był dla tej osoby wyjątkowo udany, daj znać wcześniej – ustalimy wszystkie szczegóły i dodatki (tort, mini-gastronomia itp.).

Istnieje również możliwość wykupienia biletu wstępu do jednego z naszych pokojów, dzięki czemu osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać termin rozgrywki (szczegóły niżej – zakładka Vouchery).

Dla przyszłych żon i mężów

Dowiedz się więcej

Nie ukrywamy, że wieczory panieńskie i kawalerskie to nasza specjalność. Zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt takich imprez i zabawa za każdym razem była równie kapitalna!

Gra, którą proponujemy może być jednym z kluczowych punktów ‚ostatniego dnia na wolności’ bądź też jego doskonałym zwieńczeniem. Jeżeli godziny, które proponujemy w kalendarzu rezerwacyjnym nie do końca współgrają z Waszymi planami, dajcie nam znać – z pewnością znajdziemy odpowiedni obu stronom termin.

gra przygodowa na żywo Poznań

Eventy w Zamknięci w Pokoju

Vouchery

Większe grupy/imprezy towarzyskie

Dla firm/imprezy integracyjne

Szukasz prezentu na prezent dla bliskiej osoby? Świetnie się składa! Podaruj jej Voucher do dowolnego pokoju i zagwarantuj jej 60 minut niezapomnianych wrażeń!

Chcesz zrobić wyjątkowe urodziny, zorganizować pamiętny wieczór kawalerski/panieński czy po prostu pobawić się w większym gronie? Mamy coś dla Ciebie!

Szukasz unikalnego sposobu na zbudowanie więzi między pracownikami? Dajcie nam się zamknąć w pokoju i poczujcie, jak integruje wspólne rozwiązywanie zagadek!

Oni już zamknęli swoich pracowników