Wieczór Panieński Kalisz

Zamknięciwpokoju.pl – wieczór panieński w Kaliszu pełen pozytywnych emocji

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i spędzenia wieczoru panieńskiego w Kaliszu w naszych tajemniczych Pokojach Zagadek. Nudzą Cię tradycyjne pomysły na wieczór panieński? Chcesz zorganizować naprawdę niezapomnianą imprezę? Zapraszamy do nas!
Polecamy cztery Pokoje Zagadek – każdy znajdzie idealną grę dla siebie i swojej imprezowej ekipy. Każda gra trwa 60 minut. W zabawie może brać nawet 8 osób. Pokoje Zagadek niosą ze sobą niezwykłą, zaskakującą tajemnice- przede wszystkim jednak są źródłem wspaniałej zabawy. Gracze mają okazję do wspólnej integracji i współdziałania – rozwijają przydatne umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, pokonywania własnych lęków, słabości oraz strategicznego planowania.

Jedyny Escape Room mogący pomieścić nawet 23 osoby jednocześnie!

DOSTĘPNE POKOJE W KALISZU

Pokój dostępny w j. angielskim

Dla wszystkich

CELA – czy znajdziecie drogę ucieczki?

Życie bywa różne. Los plata figle. Nagle możemy znaleźć się w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie.

Razem ze swoimi przyjaciółmi trafiasz za kratki. Ciasna cela i oddalająca się wizja wolności. To ostatnia szansa na ucieczkę. Czy zdołacie ją odpowiednio wykorzystać? Przekupujecie strażnika – zostawia Was na 60 minut. To jedyna szansa, by wydostać się z celi. Tutaj liczy się czas, spryt i umiejętność dobrego, strategicznego  planowania.

Liczba graczy: 2-4 (max. 7)
Czas gry: 60 minut

8+ lub z osobą dorosłą

SZPITAL PSYCHIATRYCZNY – w objęciach szaleństwa

Tak się cieszyłeś na ten dzień. Wreszcie wymarzona praca. Stabilizacja i pozytywna wizja przyszłości. Zostajesz razem ze znajomymi uznany za pacjenta. Zamknięci w czterech ścianach ciasnej izolatki musicie udowodnić, że szaleństwo jest Wam obce. Macie 60 minut na zdobycie dowodów, że zaszła fatalna pomyłka. Zegar tyka, minuty mijają. Za godzinę czeka Was pierwsza terapia wstrząsowa.

Liczba graczy: 2-4 (max. 8)
Czas gry: 60 minut

Pokój dostępny w j. angielskim

8+ lub z osobą dorosłą

MIEJSCE ZBRODNI

Ta tragedia nie powinna się zdarzyć. Spokojna, bezpieczna okolica, z pozoru kochająca się rodzina. Nagle okrutna zbrodnia… Jeszcze czuć zapach krwi – niedawno wynieśli  zwłoki. Policja, CBŚ – nikt nie poradził sobie z tą zagadką. Wkraczacie Wy – macie 60 minut na poznanie danych personalnych mordercy. Sprawa nie jest prosta. Wszystkie tropy są fałszywe. Nie ma światków. Rodzina, przyjaciele, sąsiedzi rodziny milczą. Nie chcą współpracować. Coś tu jest nie tak – zabójca bawi się z Wami w okrutną grę. Co jest prawdą, a co fałszem? Kto zamordował? Odkrycie prawdy może się okazać bardziej przerażające niż sądzicie.

Gra przeznaczona jest dla wszystkich miłośników skandynawskich kryminałów (i nie tylko).

Liczba graczy: 2-4 (max. 4)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

KAPSUŁA – walka z czasem – stawką jest życie

Czy znalazłeś się kiedykolwiek w ekstremalnej sytuacji? Musiałeś walczyć o przetrwanie – walczyć o życie? Teraz jest ta chwila. Kończy się tlen w kapsule. Macie tylko godzinę na naprawienie powstałej awarii. Inaczej będziecie musieli pożegnać się życiem. Co zrobicie? Czy znajdziecie w sobie odwagę i wolę walki? Czy może w spokoju, pogodzeni z losem będziecie odliczali ostatnie minuty życia?

Max. liczba graczy: 4
Czas gry: 60 minut

Niezapomniany wieczór panieński w Kaliszu – zarezerwuj termin już dziś!

Skorzystaj z naszej oferty – zapewnij sobie i swoim koleżankom potężną dawkę emocji i dobrej zabawy. Zadzwoń i zarezerwuj grę w dogodnym terminie. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie związane z przebiegiem imprezy. Istnieje możliwość zamówienia u nas przekąsek i napojów. Za skromną dopłatą zezwalamy także na spożywanie alkoholu podczas zabawy.

Cennik

99
(za całą grupę)

60 minut zabawy

2-4 osób

7 dni w tygodniu

4 pokoje do wyboru

Dla kogo?

Dla dzieci

Dowiedz się więcej

Rozrywka, którą proponujemy to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego dla wszystkich dzieci. Escape Room uczy logicznego myślenia, kształci kreatywność oraz rozwija umiejętność współpracy z innymi ludźmi.

Poznański ‚Gwiezdny Pokój’ oraz zielonogórska ‚Loża Mistrzów’ to pomieszczenia dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku. Do pozostałych pokojów wpuszczamy od trzynastego roku życia bądź z rodzicami.

Dla całych rodzin

Dowiedz się więcej

Escape Room jest bardzo oryginalnym sposobem na ciekawe spędzenie czasu także w rodzinnym gronie. Wspólne rozwiązywanie zagadek łączy o wiele bardziej niż tradycyjne kino czy wyjście na kręgle…

Ilość oraz rodzaj pokojów jakimi dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą zabawę nie tylko dla rodziców z dziećmi. Najliczniejsza rodzina, którą zamknęliśmy w pokoju składała się z 13 osób!

Dla młodych poszukiwaczy przygód

Dowiedz się więcej

Nasze pokoje to miejsca, które wyzwalają w ludziach różne emocje – na pewno jednak jest wśród nich dobry nastrój i poczucie dobrze spędzonego czasu! A czego więcej potrzebują studenci po długich godzinach spędzonych w uniwersyteckich ławach? 🙂

Dla doświadczonych detektywów

Dowiedz się więcej

Naszymi gośćmi są ludzie w każdym wieku! Osoby starsze doskonale radzą sobie w naszych pokojach, głównie dzięki swojemu szeroko pojętemu doświadczeniu. Wytrawnym graczom z czystym sumieniem możemy polecić pokój ‚Miejsce Zbrodni’.

Dla firm

Dowiedz się więcej

Współpraca i właściwa komunikacja to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknięciwpokoju to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet do 20 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych.

Dla solenizantów

Dowiedz się więcej

Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż… emocje? Zapewnij bliskiej osobie 60 minut niezapomnianych wrażeń i zabierz ją w otchłań kosmosu, na miejską wytrzeźwiałkę, miejsce zbrodni lub zaprowadź ją na przerażające ‚Ostatnie Miejsce’. Jeśli chcesz, aby dzień urodzin był dla tej osoby wyjątkowo udany, daj znać wcześniej – ustalimy wszystkie szczegóły i dodatki (tort, mini-gastronomia itp.).

Istnieje również możliwość wykupienia biletu wstępu do jednego z naszych pokojów, dzięki czemu osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać termin rozgrywki (szczegóły niżej – zakładka Vouchery).

Dla przyszłych żon i mężów

Dowiedz się więcej

Nie ukrywamy, że wieczory panieńskie i kawalerskie to nasza specjalność. Zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt takich imprez i zabawa za każdym razem była równie kapitalna!

Gra, którą proponujemy może być jednym z kluczowych punktów ‚ostatniego dnia na wolności’ bądź też jego doskonałym zwieńczeniem. Jeżeli godziny, które proponujemy w kalendarzu rezerwacyjnym nie do końca współgrają z Waszymi planami, dajcie nam znać – z pewnością znajdziemy odpowiedni obu stronom termin.

gra przygodowa na żywo Kalisz

Eventy w Zamknięci w Pokoju

Vouchery

Większe grupy/imprezy towarzyskie

Dla firm/imprezy integracyjne

Szukasz prezentu na prezent dla bliskiej osoby? Świetnie się składa! Podaruj jej Voucher do dowolnego pokoju i zagwarantuj jej 60 minut niezapomnianych wrażeń!

Chcesz zrobić wyjątkowe urodziny, zorganizować pamiętny wieczór kawalerski/panieński czy po prostu pobawić się w większym gronie? Mamy coś dla Ciebie!

Szukasz unikalnego sposobu na zbudowanie więzi między pracownikami? Dajcie nam się zamknąć w pokoju i poczujcie, jak integruje wspólne rozwiązywanie zagadek!

Oni już zamknęli swoich pracowników