Wieczór kawalerski Zielona Góra

Wieczór kawalerski w Zielonej Górze – maksimów emocji, 100% adrenaliny

Chcesz spędzić wieczór kawalerski w Zielonej Górze w towarzystwie najlepszych kumpli? Szukasz niebanalnego pomysłu? Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty Zamknięciwpokoju.pl. U nas spędzicie wieczór pełen niezapomnianych wrażeń. Zapewniamy potężną dawkę prawdziwych, męskich emocji i mnóstwo adrenaliny. Oferujemy trzy Pokoje Zagadek.: Miejsce Zbrodni, Loża Mistrzów, Izba Wytrzeźwień.
Wchodząc do gry nie wiesz co się wydarzy. Zostajecie zamknięci na 60 minut w pokoju pełnym tajemniczych zagadek. To tu przeżyjecie niezapomnianą przygodę. To tutaj będziecie mieli niepowtarzalną okazję zmierzyć się ze swoimi słabościami, lękami. Ekstremalne emocje gwarantowane. Gry przeznaczone do maksimum 8 graczy. Każdy uczestnik bierze czynny udział w zabawie – ma wlew na rozwój wydarzeń. Macie godzinę, by rozwiązać zagadki i wydostać się z pokoju. Uda Wam się tylko wtedy gdy będziecie działali w grupie – wykażecie się sprytem, odwagą, umiejętnością strategicznego planowania.

Jedyny Escape Room mogący pomieścić nawet 19 osób jednocześnie!

Recenzje uczestników

DOSTĘPNE POKOJE ZIELONA GÓRA

Pokój dostępny w j. angielskim

13+ lub z osobą dorosłą

MIEJSCE ZBRODNI – martwe ciało i mroczna tajemnica zbrodni

To była idealna, przykładna rodzina. Byli przykładem dla innych. Nikt nie przewidział tak okrutnego obrotu wydarzeń. Brutalna zbrodnia, zapach rozkładającego się ciała, krew. Żadnych śladów – żadnych światków. Wszyscy znajomi, przyjaciele, sąsiedzi rodziny „nabrali wody w usta” i milczą. CSI, NCIS, Centralne Biuro Śledcze nie poradzili sobie z tą ponurą zagadką. Pora na Was! Macie dokładnie godzinę, by rozwikłać tajemnicę tej mrożącej krew w żyłach tajemnicy. Macie odwagę to zrobić? Prawda może być bardziej okrutna niż myślicie?

Liczba graczy: 2-4 (max. 8)
Czas gry: 60 minut

Dla wszystkich

LOŻA MISTRZÓW – w drodze po wygraną

W grupie siła. Czasem zwycięzca jest jeden – tym razem jednak walczycie o podium razem. Łącząc siły podążacie ku wygranej. Naprawdę warto. Czeka Was wieloletnia sława i prawdziwy triumf. Czy zdołacie być naprawdę mocni w grupie? Czy pokonacie przeciwnika? To wasz czas – Wasza szansa. Jeśli jej nie wykorzystacie  będziecie musieli obejść się smakiem – wygrana trafi do kogoś innego. Lubisz czuć ducha rywalizacji? Sportowe emocje? To gra specjalnie dla Ciebie!

Liczba graczy: 2-4 (max. 6)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

IZBA WYTRZEŹWIEŃ – w alkoholowym szaleństwie

To była wyjątkowa noc. Świetna zabawa – morze alkoholu. Nagle budzisz się.  Kac, gonitwa myśli i… Izba Wytrzeźwień! To tutaj trafiłeś ze swoją imprezową ekipą po wesołej nocy. Jak to się stało? Dlaczego nic nie pamiętam? Jedyne co mam to skrawki wspomnień. Zegar tyka… Macie tylko 60 minut, aby znaleźć klucz do wyjścia  i opuścić to okropne miejsce. Nie będzie to jednak takie łatwe.

Liczba graczy: 2-4 (max. 5)
Czas gry: 60 minut

Skorzystaj z naszej oferty – zapewniamy kompleksową obsługę

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty. Chętnie pomagamy w wyborze idealnej gry na wieczór. Zapewniamy kompleksową obsługę. Oferujemy usługi dodatkowe – przekąski, napoje. Za dodatkową, drobną opłatą pozwalamy klientom na picie alkoholu w czasie zabawy. Zadzwoń do nas i umów się na dogodny termin.

PROMOCJE

Jubilaci za free!

Masz urodziny? Wchodzisz w tym dniu za free, czyli pozostali płacą tylko 75 zł. Chcecie zrobić znajomemu prezent? Dajcie nam znać wcześniej i dogadamy szczegóły, aby niespodzianka była jeszcze lepsza!

Kolejne wejście za darmo!

Chcesz ,aby Twoje kolejne wejście było za darmo? Wystarczy, że przy rejestracji znajomi podadzą Twój adres e-mail. Za każdym razem obniżymy Ci cenę kolejnej wizyty o 10 zł, i tak aż do wejścia za free!

Nagroda dla wyjątkowych!

Udało Ci się wyjść przed czasem? Kim Jesteś? Jesteś zwycięzcą! Udało Ci się to zrobić w 30 minut bez podpowiedzi? Kim jesteś? Jesteś wyjątkowym zwycięzcą! Dlatego też dostaniesz voucher na 20 zł na kolejne wejście.

Cennik

99
(za całą grupę)

60 minut zabawy

2-4 osób

7 dni w tygodniu

3 pokoje do wyboru

Dla kogo?

Dla dzieci

Dowiedz się więcej

Rozrywka, którą proponujemy to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego dla wszystkich dzieci. Escape Room uczy logicznego myślenia, kształci kreatywność oraz rozwija umiejętność współpracy z innymi ludźmi.

Poznański ‚Gwiezdny Pokój’ oraz zielonogórska ‚Loża Mistrzów’ to pomieszczenia dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku. Do pozostałych pokojów wpuszczamy od trzynastego roku życia bądź z rodzicami.

Dla całych rodzin

Dowiedz się więcej

Escape Room jest bardzo oryginalnym sposobem na ciekawe spędzenie czasu także w rodzinnym gronie. Wspólne rozwiązywanie zagadek łączy o wiele bardziej niż tradycyjne kino czy wyjście na kręgle…

Ilość oraz rodzaj pokojów jakimi dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą zabawę nie tylko dla rodziców z dziećmi. Najliczniejsza rodzina, którą zamknęliśmy w pokoju składała się z 13 osób!

Dla młodych poszukiwaczy przygód

Dowiedz się więcej

Nasze pokoje to miejsca, które wyzwalają w ludziach różne emocje – na pewno jednak jest wśród nich dobry nastrój i poczucie dobrze spędzonego czasu! A czego więcej potrzebują studenci po długich godzinach spędzonych w uniwersyteckich ławach? 🙂

Dla doświadczonych detektywów

Dowiedz się więcej

Naszymi gośćmi są ludzie w każdym wieku! Osoby starsze doskonale radzą sobie w naszych pokojach, głównie dzięki swojemu szeroko pojętemu doświadczeniu. Wytrawnym graczom z czystym sumieniem możemy polecić pokój ‚Miejsce Zbrodni’.

Dla firm

Dowiedz się więcej

Współpraca i właściwa komunikacja to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknięciwpokoju to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet do 20 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych.

Dla solenizantów

Dowiedz się więcej

Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż… emocje? Zapewnij bliskiej osobie 60 minut niezapomnianych wrażeń i zabierz ją w otchłań kosmosu, na miejską wytrzeźwiałkę, miejsce zbrodni lub zaprowadź ją na przerażające ‚Ostatnie Miejsce’. Jeśli chcesz, aby dzień urodzin był dla tej osoby wyjątkowo udany, daj znać wcześniej – ustalimy wszystkie szczegóły i dodatki (tort, mini-gastronomia itp.).

Istnieje również możliwość wykupienia biletu wstępu do jednego z naszych pokojów, dzięki czemu osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać termin rozgrywki (szczegóły niżej – zakładka Vouchery).

Dla przyszłych żon i mężów

Dowiedz się więcej

Nie ukrywamy, że wieczory panieńskie i kawalerskie to nasza specjalność. Zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt takich imprez i zabawa za każdym razem była równie kapitalna!

Gra, którą proponujemy może być jednym z kluczowych punktów ‚ostatniego dnia na wolności’ bądź też jego doskonałym zwieńczeniem. Jeżeli godziny, które proponujemy w kalendarzu rezerwacyjnym nie do końca współgrają z Waszymi planami, dajcie nam znać – z pewnością znajdziemy odpowiedni obu stronom termin.

gra przygodowa na żywo Zielona Góra

Eventy w Zamknięci w Pokoju

Vouchery

Większe grupy/imprezy towarzyskie

Dla firm/imprezy integracyjne

Szukasz prezentu na prezent dla bliskiej osoby? Świetnie się składa! Podaruj jej Voucher do dowolnego pokoju i zagwarantuj jej 60 minut niezapomnianych wrażeń!

Chcesz zrobić wyjątkowe urodziny, zorganizować pamiętny wieczór kawalerski/panieński czy po prostu pobawić się w większym gronie? Mamy coś dla Ciebie!

Szukasz unikalnego sposobu na zbudowanie więzi między pracownikami? Dajcie nam się zamknąć w pokoju i poczujcie, jak integruje wspólne rozwiązywanie zagadek!

Oni już zamknęli swoich pracowników