Wieczór kawalerski w Poznaniu

Wieczór kawalerski w Poznaniu… a może Escape Room? Wyśmienita rozrywka i mocne emocje gwarantowane!

Chcesz spędzić wieczór kawalerski w Poznaniu? Chciałbyś przeżyć mocną, ekstremalną przygodę w grupie zaufanych kumpli? Lubisz wyzwania z nutką adrenaliny? Skorzystaj z naszej bogatej oferty gier Escape Room. Polecamy cztery tematyczne Pokoje Zagadek. W towarzystwie bliskich kolegów wchodzicie świat zaskakujących zwrotów akcji i tajemnic. Wejdź do gry – przeżyj niezapomniany wieczór kawalerski. Możemy zamknąć w pokoju nawet do 34 osób jednocześnie.

Recenzje uczestników

DOSTĘPNE POKOJE ZAGADEK

Pokój dostępny w j. angielskim

13+ lub z osobą dorosłą

MIEJSCE ZBRODNI – w centrum kryminalnej zagadki

Brutalne morderstwo w spokojnej i kochającej się rodzinie. Smród rozkładającego się ciała i zero śladów… Nikt dotąd nie poradził sobie z tą zagadką, a zabójca nadal chodzi na wolności – nie został znaleziony nawet przez CSI i Centralne Biuro Śledcze. Pora na Was… Zamknięci przez 60 minut w pokoju musicie wykonać specjalne zadania i rozwikłać mroczną tajemnicę rodzinną, która doprowadziła do okrutnej zbrodni. Tutaj liczy się każda sekunda, a fałszywe tropy dostarczają dodatkowych emocji…

Liczba graczy: 2-4 (max. 7)
Czas gry: 60 minut

Pokój dostępny w j. angielskim

Dla wszystkich

GWIEZDNY POKÓJ – podróż do świata „Gwiezdnych Wojen”

Jesteś fanem „Gwiezdnych Wojen”? Cenisz sobie klimaty SF?  Chcesz przeżyć kosmiczną przygodę w gronie przyjaciół? Gwiezdny Pokój jest właśnie dla Ciebie. Zostajecie porwani przez wrogie Siły Zła, i zamknięci w kosmicznym statku zmierzacie w kierunku Otchłani Śmierci. Teraz musicie działać razem i zmienić bieg wydarzeń, aby pokonać Siły Zła i wydostać się z pokoju!

Liczba graczy: 2-4 (max. 4)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

IZBA WYTRZEŹWIEŃ 2.0 – impreza na sali – poimprezowe echa wczorajszej nocy

Duża impreza, morze wypitego alkoholu, ekstremalna zabawa… Nagle okropny ból głowy, kac, wyrzuty sumienia i ściany Izby Wytrzeźwień. Zaczynasz odczuwać skutki wczorajszej nocy – w głowie huczy, a gonitwa myśli nie daje wrócić do równowagi. Musisz jednak wziąć się w garść, i razem z grupą wydostać się z poimprezowego koszmaru. Masz odwagę?

Gra jest kontynuacją Izby Wytrzeźwień. Nowe zagadki, nowy kac ale te same mocne wrażenia. Daj się zamknąć na wytrzeźwiałce kolejny raz!

Liczba graczy: 2-4 (max. 8)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

OSTATNIE MIEJSCE – pokonaj strach, poznaj swoje słabości

Opuszczone, nieznane mieszkanie. Dziwne przedmioty, zakamarki – to miejsce ma swoją naprawdę mroczną historię. Jesteś pewien, że chcesz ją poznać? Stanąć oko w oko z psychopatą? Wejdź do gry – stawką jest przetrwanie (Twoje i Twoich przyjaciół). Tu nie ma miejsca na strach – przeżyją tylko najsilniejsi!

Gra nadaje się idealnie na wieczór kawalerski w Poznaniu lub integracyjną imprezę firmową. Do mieszkania może wejść aż 16 osób. Czas trwania gry –  90 minut.

Max. liczba graczy: 16
Czas gry: 90 minut

Skorzystaj z naszej oferty – gwarantujemy emocjonujący kawalerski w Poznaniu

Wiemy, że panowie lubią mocne wrażenia – wyzwania z nutką adrenaliny. Z nami nie będziecie się nudzić podczas wieczoru kawalerskiego – zapewniamy prawdziwe emocje, świetną zabawę dla prawdziwych mężczyzn. Nasze gry to mrożące krew w żyłach historie, mnóstwo akcji i intrygujących wątków. Wieczór z nami na pewno zostanie w pamięci na dłużej! Nasze gry uczą strategicznego myślenia, radzenia sobie w trudnych sytuacjach i dostarczają maksimum emocji. Przede wszystkim jednak jest to doskonały relaks!
Pomagamy w wyborze idealnej gry do rodzaju imprezy oraz zainteresowań graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony w naszych Pokojach Zagadek był naprawdę jedyny w swoim rodzaju. Istnieje możliwość zamówienia różnego rodzaju dodatków, takich jak słodycze bądź napoje. Za skromną dopłatą zezwalamy także na spożywanie alkoholu podczas zabawy.
Zadzwoń do nas lub napisz maila, a ustalimy dogodny termin i zorganizujemy Wam świetną imprezę.

PROMOCJE

Jubilaci za free!

Masz urodziny? Wchodzisz w tym dniu za free, czyli pozostali płacą tylko 75 zł. Chcecie zrobić znajomemu prezent? Dajcie nam znać wcześniej i dogadamy szczegóły, aby niespodzianka była jeszcze lepsza!

Kolejne wejście za darmo!

Chcesz ,aby Twoje kolejne wejście było za darmo? Wystarczy, że przy rejestracji znajomi podadzą Twój adres e-mail. Za każdym razem obniżymy Ci cenę kolejnej wizyty o 10 zł, i tak aż do wejścia za free!

Nagroda dla wyjątkowych!

Udało Ci się wyjść przed czasem? Kim Jesteś? Jesteś zwycięzcą! Udało Ci się to zrobić w 30 minut bez podpowiedzi? Kim jesteś? Jesteś wyjątkowym zwycięzcą! Dlatego też dostaniesz voucher na 20 zł na kolejne wejście.

Cennik

99
(za całą grupę)

60 minut zabawy

2-4 osób

7 dni w tygodniu

4 pokoje do wyboru

Dla kogo?

Dla dzieci

Dowiedz się więcej

Rozrywka, którą proponujemy to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego dla wszystkich dzieci. Escape Room uczy logicznego myślenia, kształci kreatywność oraz rozwija umiejętność współpracy z innymi ludźmi.

Poznański ‚Gwiezdny Pokój’ oraz zielonogórska ‚Loża Mistrzów’ to pomieszczenia dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku. Do pozostałych pokojów wpuszczamy od trzynastego roku życia bądź z rodzicami.

Dla całych rodzin

Dowiedz się więcej

Escape Room jest bardzo oryginalnym sposobem na ciekawe spędzenie czasu także w rodzinnym gronie. Wspólne rozwiązywanie zagadek łączy o wiele bardziej niż tradycyjne kino czy wyjście na kręgle…

Ilość oraz rodzaj pokojów jakimi dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą zabawę nie tylko dla rodziców z dziećmi. Najliczniejsza rodzina, którą zamknęliśmy w pokoju składała się z 13 osób!

Dla młodych poszukiwaczy przygód

Dowiedz się więcej

Nasze pokoje to miejsca, które wyzwalają w ludziach różne emocje – na pewno jednak jest wśród nich dobry nastrój i poczucie dobrze spędzonego czasu! A czego więcej potrzebują studenci po długich godzinach spędzonych w uniwersyteckich ławach? 🙂

Dla doświadczonych detektywów

Dowiedz się więcej

Naszymi gośćmi są ludzie w każdym wieku! Osoby starsze doskonale radzą sobie w naszych pokojach, głównie dzięki swojemu szeroko pojętemu doświadczeniu. Wytrawnym graczom z czystym sumieniem możemy polecić pokój ‚Miejsce Zbrodni’.

Dla firm

Dowiedz się więcej

Współpraca i właściwa komunikacja to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknięciwpokoju to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet do 20 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych.

Dla solenizantów

Dowiedz się więcej

Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż… emocje? Zapewnij bliskiej osobie 60 minut niezapomnianych wrażeń i zabierz ją w otchłań kosmosu, na miejską wytrzeźwiałkę, miejsce zbrodni lub zaprowadź ją na przerażające ‚Ostatnie Miejsce’. Jeśli chcesz, aby dzień urodzin był dla tej osoby wyjątkowo udany, daj znać wcześniej – ustalimy wszystkie szczegóły i dodatki (tort, mini-gastronomia itp.).

Istnieje również możliwość wykupienia biletu wstępu do jednego z naszych pokojów, dzięki czemu osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać termin rozgrywki (szczegóły niżej – zakładka Vouchery).

Dla przyszłych żon i mężów

Dowiedz się więcej

Nie ukrywamy, że wieczory panieńskie i kawalerskie to nasza specjalność. Zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt takich imprez i zabawa za każdym razem była równie kapitalna!

Gra, którą proponujemy może być jednym z kluczowych punktów ‚ostatniego dnia na wolności’ bądź też jego doskonałym zwieńczeniem. Jeżeli godziny, które proponujemy w kalendarzu rezerwacyjnym nie do końca współgrają z Waszymi planami, dajcie nam znać – z pewnością znajdziemy odpowiedni obu stronom termin.

gra przygodowa na żywo Poznań

Eventy w Zamknięci w Pokoju

Vouchery

Większe grupy/imprezy towarzyskie

Dla firm/imprezy integracyjne

Szukasz prezentu na prezent dla bliskiej osoby? Świetnie się składa! Podaruj jej Voucher do dowolnego pokoju i zagwarantuj jej 60 minut niezapomnianych wrażeń!

Chcesz zrobić wyjątkowe urodziny, zorganizować pamiętny wieczór kawalerski/panieński czy po prostu pobawić się w większym gronie? Mamy coś dla Ciebie!

Szukasz unikalnego sposobu na zbudowanie więzi między pracownikami? Dajcie nam się zamknąć w pokoju i poczujcie, jak integruje wspólne rozwiązywanie zagadek!

Oni już zamknęli swoich pracowników