Wieczór kawalerski Kalisz

Wieczór kawalerski w Kaliszu w tajemniczych Pokojach Zagadek

Zapraszamy do korzystania z bogatej oferty Zamknieciwpokoju.pl. Nie wiesz jak spędzić wieczór kawalerski w Kaliszu? Co będzie odpowiednie na taką okazję? Pokoje Zagadek to doskonały wybór. Zapewniamy 100% męskich emocji – prawdziwą adrenalinę. U nas nie ma mowy o nudzie.
Oferujemy 4 wciągające Pokoje Zagadek: Cela, Jawa czy sen, Szpital psychiatryczny, Kapsuła. Każda gra to inne emocje – odmienna, fascynująca fabuła. Wszyscy uczestnicy biorą czynny udział – wpływają na rozwój sytuacji. Zapewniamy 60 minut w świecie nieodkrytych tajemnic. Czy masz odwagę do niego wejść?

Jedyny Escape Room mogący pomieścić nawet 23 osoby jednocześnie!

DOSTĘPNE POKOJE W KALISZU

Pokój dostępny w j. angielskim

Dla wszystkich

CELA – walka o wolność

Życie może nas niekiedy bardzo zaskoczyć. Każdy dzień jest niewiadomą. W jednej chwili możemy znaleźć się  w nieodpowiednim czasie i miejscu. Trafiasz ze swoimi znajomymi do więzienia. Ciasna cala i wizja spędzenia tutaj reszty swoich dni. Nagle pojawia się zupełnie niespodziewana szansa na ucieczkę. Przekupujecie  strażnika. Macie godzinę na to, by wspólnie obmyślić dobry plan wydostania się na wolność. Czy wykorzystacie szansę? Czy będziecie potrafili działać w grupie?

Liczba graczy: 2-4 (max. 7)
Czas gry: 60 minut

8+ lub z osobą dorosłą

SZPITAL PSYCHIATRYCZNY – w czterech ścianach psychiatryka

Wymarzona praca – etat na oddziale psychiatrycznym. Spełnienie marzeń o idealnej karierze zawodowej. To miał być piękny dzień. Nowe perspektywy. Niestety zaszła fatalna pomyłka. Wspólnie z grupą znajomych zostałeś uznany za pacjenta szpitala. Za 60 minut pierwsza terapia wstrząsowa. Masz godzinę, by udowodnić, że szaleństwo jest Tobie obce. Wejdź do świata absurdu i szaleństwa.

Liczba graczy: 2-4 (max. 8)
Czas gry: 60 minut

Pokój dostępny w j. angielskim

8+ lub z osobą dorosłą

MIEJSCE ZBRODNI

Właśnie wynoszą ciało… Wszędzie jeszcze czuć zapach krwi. To była spokojna rodzina. Nikt nie spodziewał się tak okrutnej zbrodni. Informacja o brutalnym morderstwie wstrząsnęła okolicą. CBŚ, Służby Specjalne – najlepsi specjaliści w dziedzinie kryminalistyki nie poradzili sobie z tą mroczną zagadką. Wkraczacie Wy – macie 60 minut, aby dowiedzieć się co zdarzyło się naprawdę. Czy uda Wam się odgadnąć dane personalne mordercy? Kto zabił? Czy macie odwagę poznać przerażającą prawdę? Sprawa nie jest prosta. Wszyscy milczą – nie ma świadków. Rodzina, przyjaciele, sąsiedzi – nikt nic nie widział.

Daj się porwać w świat rodem z najmroźniejszych powieści kryminalnych. Poczuj strach i niepewność na własnej skórze.

Liczba graczy: 2-4 (max. 4)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

KAPSUŁA – walka o życie

Czy znalazłeś się kiedykolwiek w ekstremalnej sytuacji? Musiałeś walczyć o przetrwanie – walczyć o życie? Nadszedł taki moment. Kończy się tlen w kapsule. Awaria jest bardzo poważna. Macie 60 minut, by ją naprawić. W innym przypadku  będziecie musieli pożegnać się życiem. Jaki będzie Wasz ruch? Co zrobicie? Czy znajdziecie w sobie odwagę i wolę walki? Czy może w spokoju, pogodzeni z losem będziecie odliczali ostatnie minuty życia?

Max. liczba graczy: 4
Czas gry: 60 minut

Skorzystaj z naszej oferty – uzgodnij dogodny termin

Zadzwoń do nas – przedstawimy dokładnie naszą ofertę i ustalimy dogodny termin. Zapewniamy kompleksowe usługi oraz miłą i przyjazną obsługę. Na życzenie klientów dostarczamy przekąski i napoje. Za drobną dopłatą zgadzamy się na picie alkoholu w czasie trwania zabawy. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie – zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem.

Cennik

99
(za całą grupę)

60 minut zabawy

2-4 osób

7 dni w tygodniu

4 pokoje do wyboru

Dla kogo?

Dla dzieci

Dowiedz się więcej

Rozrywka, którą proponujemy to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego dla wszystkich dzieci. Escape Room uczy logicznego myślenia, kształci kreatywność oraz rozwija umiejętność współpracy z innymi ludźmi.

Poznański ‚Gwiezdny Pokój’ oraz zielonogórska ‚Loża Mistrzów’ to pomieszczenia dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku. Do pozostałych pokojów wpuszczamy od trzynastego roku życia bądź z rodzicami.

Dla całych rodzin

Dowiedz się więcej

Escape Room jest bardzo oryginalnym sposobem na ciekawe spędzenie czasu także w rodzinnym gronie. Wspólne rozwiązywanie zagadek łączy o wiele bardziej niż tradycyjne kino czy wyjście na kręgle…

Ilość oraz rodzaj pokojów jakimi dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą zabawę nie tylko dla rodziców z dziećmi. Najliczniejsza rodzina, którą zamknęliśmy w pokoju składała się z 13 osób!

Dla młodych poszukiwaczy przygód

Dowiedz się więcej

Nasze pokoje to miejsca, które wyzwalają w ludziach różne emocje – na pewno jednak jest wśród nich dobry nastrój i poczucie dobrze spędzonego czasu! A czego więcej potrzebują studenci po długich godzinach spędzonych w uniwersyteckich ławach? 🙂

Dla doświadczonych detektywów

Dowiedz się więcej

Naszymi gośćmi są ludzie w każdym wieku! Osoby starsze doskonale radzą sobie w naszych pokojach, głównie dzięki swojemu szeroko pojętemu doświadczeniu. Wytrawnym graczom z czystym sumieniem możemy polecić pokój ‚Miejsce Zbrodni’.

Dla firm

Dowiedz się więcej

Współpraca i właściwa komunikacja to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknięciwpokoju to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet do 20 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych.

Dla solenizantów

Dowiedz się więcej

Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż… emocje? Zapewnij bliskiej osobie 60 minut niezapomnianych wrażeń i zabierz ją w otchłań kosmosu, na miejską wytrzeźwiałkę, miejsce zbrodni lub zaprowadź ją na przerażające ‚Ostatnie Miejsce’. Jeśli chcesz, aby dzień urodzin był dla tej osoby wyjątkowo udany, daj znać wcześniej – ustalimy wszystkie szczegóły i dodatki (tort, mini-gastronomia itp.).

Istnieje również możliwość wykupienia biletu wstępu do jednego z naszych pokojów, dzięki czemu osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać termin rozgrywki (szczegóły niżej – zakładka Vouchery).

Dla przyszłych żon i mężów

Dowiedz się więcej

Nie ukrywamy, że wieczory panieńskie i kawalerskie to nasza specjalność. Zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt takich imprez i zabawa za każdym razem była równie kapitalna!

Gra, którą proponujemy może być jednym z kluczowych punktów ‚ostatniego dnia na wolności’ bądź też jego doskonałym zwieńczeniem. Jeżeli godziny, które proponujemy w kalendarzu rezerwacyjnym nie do końca współgrają z Waszymi planami, dajcie nam znać – z pewnością znajdziemy odpowiedni obu stronom termin.

gra przygodowa na żywo Kalisz

Eventy w Zamknięci w Pokoju

Vouchery

Większe grupy/imprezy towarzyskie

Dla firm/imprezy integracyjne

Szukasz prezentu na prezent dla bliskiej osoby? Świetnie się składa! Podaruj jej Voucher do dowolnego pokoju i zagwarantuj jej 60 minut niezapomnianych wrażeń!

Chcesz zrobić wyjątkowe urodziny, zorganizować pamiętny wieczór kawalerski/panieński czy po prostu pobawić się w większym gronie? Mamy coś dla Ciebie!

Szukasz unikalnego sposobu na zbudowanie więzi między pracownikami? Dajcie nam się zamknąć w pokoju i poczujcie, jak integruje wspólne rozwiązywanie zagadek!

Oni już zamknęli swoich pracowników