Urodziny w Zamknieciwpokoju.pl

Chciałbyś spędzić zbliżające się urodziny w sposób inny, niż miało to miejsce dotychczas? A może zastanawiasz się nad zorganizowaniem przyjęcia-niespodzianki dla bliskiej Ci osoby z okazji jej święta? Jeśli tak, to doskonale się składa – zorganizujemy urodziny dla każdego w wieku od 6 do 106 lat! 🙂

Komu warto zorganizować urodziny w Escape Roomie?

Absolutnie wszystkim. W ciągu naszej trzyletniej działalności zorganizowaliśmy setki urodzin dla naszych Klientów, niezależnie od płci, wieku i zainteresowań. Wspólne rozwiązywanie zagadek jest połączeniem zabawy z koniecznością współpracy, co stanowi mieszankę wprost wybuchową – gwarantujemy, że zapamiętacie te urodziny na długo 🙂

Jaki pokój wybrać?
W Poznaniu

Dla najmłodszych z całą pewnością najlepszym wyborem będzie Pokój Superbohaterów. To miejsce, w którym gracze muszą stawić czoła upiornej bestii, aby ocalić miasto przed zagładą. Jedynie wzajemna współpraca uczestników może doprowadzić do osiągnięcia celu, co gwarantuje integrację całej drużyny. Dla starszych gości proponujemy wszystkie inne pokoje. W zależności od zainteresowań może być to tajemnicze Miejsce Zbrodni, imprezowa Izba Wytrzeźwień bądź też przerażające zagadkowe mieszkanie – Ostatnie Miejsce (tu zamykamy nawet do 16 osób jednocześnie).

W Kaliszu

W Kaliszu każdy z naszych pokojów jest doskonałym miejscem na to, aby spędzić urodziny w sposób wyjątkowy. W zależności od podejścia gości do prawdziwej zabawy proponujemy enigmatyczny pokój Cela, obłędny Szpital Psychiatryczny bądź też nieprzeniknione Miejsce Zbrodni (dobry wybór dla skromnej, max. 4-osobowej grupy). Niezależnie jednak od wyboru pomieszczenia gwarantujemy, że będą to urodziny głęboko zapadające w pamięć wszystkim uczestnikom!

Jaka cena?

Cena za zorganizowanie urodzin w naszym Escape Roomie uzależniona jest od liczby uczestników:

  • grupa do 5 osób – 249 zł
  • grupa do 10 osób – 499 zł
  • grupa powyżej 10 osób – wycena indywidualna

W cenie zawarty jest także tort urodzinowy oraz napoje dla wszystkich uczestników. Ponadto gwarantujemy opiekę animatora przez pełne 90 minut zabawy! Opcjonalnie istnieje także możliwość wykupienia fotorelacji z przebiegu całej gry. Koszt tej usługi to 40 zł.

Zaproszenia

Zupełnie bezpłatnie oferujemy Państwu także gotowe zaproszenia, które wystarczy wydrukować, podpisać i wręczyć wybranym przez siebie osobom. Wzory zaproszeń poniżej:

W przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (nr 730740503) lub poprzez poniższy formularz:

Jakiego miasta dotyczy pytanie (wymagane)

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twoja wiadomość