RODO

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). Informujemy o przetwarzaniu danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało od 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych będziemy my: Jarosław Szymkowiak (dalej będziemy używać skróconej nazwy „Zamknięci w Pokoju”).

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, formularzach na stronie internetowej, korespondencji e-mail, wiadomościach na Facebooku. Będziemy starali się prosić Cię o minimum informacji, jakie będą nam niezbędne do zrealizowania naszych usług.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także m. in. wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do prowadzenia naszej działalności rozrywkowej w tym do:

● dokonywania rezerwacji na naszej stronie internetowej

● przyjmowania rezerwacji na rozgrywki, spektakle, gry i pokazy

● kontaktowania się z Tobą, w tym w celach związanych ze świadczeniem usług

● obsługi wiadomości, które do nas wysyłasz

● dopasowywanie naszych usług do Twoich potrzeb, analizowanie ich i udoskonalanie

● obsługi administracyjnej Dodatkowo, zgodnie z przepisami prawa musimy przetwarzać Twoje dane osobowe dla celów podatkowych i rachunkowych. Możemy też przetwarzać Twoje dane osobowe w celach wskazanych poniżej, na podstawie prawnie uzasadnionego interesuZamknięci w Pokoju, którym jest:

● prowadzenie działań marketingowych w tym prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych usług

● kontaktowanie się z Tobą, w tym w celach związanych z dozwolonymi działaniami marketingowymi, poprzez dostępne kanały komunikacji, w szczególności i za Twoją zgodą – przez e-mail oraz telefon

● zapewnienie obsługi usług płatniczych

● przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych, oraz zapewnienie rozliczalności (wykazania spełnienia przez nas obowiązków wynikających z przepisów prawa).

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, biuru rachunkowemu oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jak się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych?

Napisz do nas: rodo@zamknieciwpokoju.pl lub zadzwoń 730 740 503

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Natomiast podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora.