To miał być fantastyczny dzień – początek nowej pracy na oddziale psychiatrycznym, Znaleźliście się jednak w bardzo nieodpowiednim miejscu oraz w jeszcze bardziej nieodpowiednim czasie i zostaliście potraktowani jako nowi pacjenci… Macie tylko godzinę – jeśli nie uda Wam się wydostać, rozpocznie się Wasza pierwsza terapia szokowa!

WAŻNE
* Jeśli wybrany przez Państwa termin rezerwacji dotyczy dnia, w którym robiona jest rezerwacja, prosimy o kontakt pod numer 792 491 818 i potwierdzenie terminu telefonicznie
_____

W uzasadnionych przypadkach (większe grupy, wycieczki klasowe) istnieje możliwość dokonania rezerwacji na godziny wcześniejsze od proponowanych w kalendarzu. Jeżeli są Państwo zainteresowani taką rezerwacją, prosimy o kontakt: 792 491 818.

Jeżeli na poniższym kalendarzu nie znajdziesz dogodnego terminu, sprawdź inne pokoje!

„ZAMKNIĘCI W POKOJU” jest rodzajem gry typu Room Escape, ale w rzeczywistości, w realnym pomieszczeniu. Escape room game jest formą rozrywki, w której uczestnicy zostają zamykani w tematycznych pokojach i mają 60 minut na wydostanie się. Jedynie jako zespół będziecie w stanie rozwiązać liczne zadania i zagadki, które pozwolą Wam odnaleźć klucz do wyjścia. Nie wszyscy dają radę, ale dzięki temu zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej… Już dziś zarezerwujcie pasujący Wam termin i podejmijcie wyzwanie!

CLOSE
CLOSE