TRZY MIESIĄCE PRZYGOTOWAŃ I PONAD ROCZNE DOŚWIADCZENIE ZAOWOCOWAŁO CZYMŚ ZUPEŁNIE NOWYM!

0
0

Chcecie wiedzieć co się stało? Jaka jest tematyka? Niestety... to jest zbyt przerażające, aby pisać o tym publicznie... przyjdź i przekonaj się sam.

Ostatnie Miejsce dostępne jest w dwóch wersjach: klasycznej oraz urozmaiconej, która wiąże się z dodatkowymi emocjami i wrażeniami. Wymaga ona od uczestników jeszcze większego zaangażowania, sprytu i powoduje jeszcze szybsze bicie serca... Dopłata za tę opcję wynosi 10 zł za uczestnika.
Uwaga! Ostatnie Miejsce nie jest odpowiednim pokojem na pierwszą przygodę z Escape Roomem. Sugerujemy także, aby grupa uczestników liczyła minimum 6 osób.
Jeżeli na poniższym kalendarzu nie znajdziesz dogodnego terminu, sprawdź inne pokoje!

„ZAMKNIĘCI W POKOJU” jest rodzajem gry typu Room Escape, ale w rzeczywistości, w realnym pomieszczeniu. Escape room game jest formą rozrywki, w której uczestnicy zostają zamykani w tematycznych pokojach i mają 90 minut na wydostanie się. Jedynie jako zespół będziecie w stanie rozwiązać liczne zadania i zagadki, które pozwolą Wam odnaleźć klucz do wyjścia. Nie wszyscy dają radę, ale dzięki temu zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej… Już dziś zarezerwujcie pasujący Wam termin i podejmijcie wyzwanie!

CLOSE
CLOSE