Czeka Was dzika przygoda! Długo na to czekaliście, ale wreszcie nadszedł ten dzień i nadeszła ta godzina. Nie od dziś wiadomo, że niepohamowana zabawa to coś, co lubicie najbardziej, więc nie możecie zwlekać dłużej. Tylko czy 60 minut wystarczy, aby okiełznać tego wariata? Bo nieważne, że mały… ważne, że wariat!

Uwaga! Pokój przeznaczony dla osób ceniących sobie naprawdę ostrą jazdę.

WAŻNE
* Jeśli wybrany przez Państwa termin rezerwacji dotyczy dnia, w którym robiona jest rezerwacja, prosimy o kontakt pod numer 730 740 503 i potwierdzenie terminu telefonicznie
_____

W uzasadnionych przypadkach (większe grupy, wycieczki klasowe) istnieje możliwość dokonania rezerwacji na godziny wcześniejsze od proponowanych w kalendarzu. Jeżeli są Państwo zainteresowani taką rezerwacją, prosimy o kontakt: 730 740 503.

Jeżeli na poniższym kalendarzu nie znajdziesz dogodnego terminu, sprawdź inne pokoje!

„ZAMKNIĘCI W POKOJU” jest rodzajem gry typu Room Escape, ale w rzeczywistości, w realnym pomieszczeniu. Escape room game jest formą rozrywki, w której uczestnicy zostają zamykani w tematycznych pokojach i mają 60 minut na wydostanie się. Jedynie jako zespół będziecie w stanie rozwiązać liczne zadania i zagadki, które pozwolą Wam odnaleźć klucz do wyjścia. Nie wszyscy dają radę, ale dzięki temu zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej… Już dziś zarezerwujcie pasujący Wam termin i podejmijcie wyzwanie!

CLOSE
CLOSE