Gra Escape room Kalisz

Zamkniemy Cię w jednym z 4 pokoi, a Ty znajdź sposób aby się z niego wydostać!

IDEA

„ZAMKNIĘCI W POKOJU” jest rodzajem gry typu Room Escape, ale w rzeczywistości, w realnym pomieszczeniu. Escape room game jest formą rozrywki, w której uczestnicy zostają zamykani w tematycznych pokojach i mają 60 minut na wydostanie się. Jedynie jako zespół będziecie w stanie rozwiązać liczne zadania i zagadki, które pozwolą Wam odnaleźć klucz do wyjścia. Nie wszyscy dają radę, ale dzięki temu zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej… W „ZAMKNIĘCI W POKOJU” macie do wyboru cztery pomieszczenia, które przeniosą Was do 4 różnych historii. Już dziś zarezerwujcie pasujący Wam termin i podejmijcie wyzwanie!

Jedyny Escape Room mogący pomieścić nawet 23 osoby jednocześnie!

Recenzje uczestników

DOSTĘPNE POKOJE W KALISZU

Pokój dostępny w j. angielskim

CELA

Każdemu może się powinąć noga, jednakże z każdej opresji trzeba umieć się wydostać. Co zrobilibyście, gdybyście znaleźli się za kratami i mieli tylko 60 minut na ucieczkę? Kombinujcie jak się da, bo wszystko  jest tylko w Waszych rękach. Wykorzystajcie swój spryt i przebiegłość, aby stąd uciec!

Liczba graczy: 2-4 (max. 7)
Czas gry: 60 minut

SZPITAL PSYCHIATRYCZNY

To miał być fantastyczny dzień – początek nowej pracy na oddziale psychiatrycznym, Znaleźliście się jednak w bardzo nieodpowiednim miejscu oraz w jeszcze bardziej nieodpowiednim czasie i zostaliście potraktowani jako nowi pacjenci… Macie tylko godzinę – jeśli nie uda Wam się wydostać, rozpocznie się Wasza pierwsza terapia szokowa!

Liczba graczy: 2-4 (max. 8)
Czas gry: 60 minut

Pokój dostępny w j. angielskim

MIEJSCE ZBRODNI

Właśnie wynieśli ciało, nieprzyjemny zapach unosi się jeszcze w powietrzu. CSI, NCIS, Centralne Biuro Śledcze – oni wszyscy nie dali rady… Dlatego teraz wkraczacie Wy! Macie tylko godzinę, aby rozwikłać zagadkę tej tajemniczej zbrodni. Problem jest na tyle poważny, że będziecie mogli wyjść z pokoju dopiero jak rozwiążecie sprawę! A sąsiedzi mówili, że to była zwykła rodzina…

Liczba graczy: 2-4 (max. 4)
Czas gry: 60 minut

KAPSUŁA

Wasz tlen się kończy! Możecie liczyć na siebie, Wasze umiejętności i przebiegłość. Spieszcie się, bo czasu jest naprawdę niewiele a awarię należy szybko opanować, by przetrwać te ciężkie chwile. Wielu by się poddało i odliczało ostatnie minuty życia, ale NIE WY! Wy walczycie do końca!

Max. liczba graczy: 4
Czas gry: 60 minut

PROMOCJE

Jubilaci za free!

Masz urodziny? Wchodzisz w tym dniu za free, czyli pozostali płacą tylko 75 zł. Chcecie zrobić znajomemu prezent? Dajcie nam znać wcześniej i dogadamy szczegóły, aby niespodzianka była jeszcze lepsza!

Nagroda dla wyjątkowych!

Udało Ci się wyjść przed czasem? Kim Jesteś? Jesteś zwycięzcą! Udało Ci się to zrobić w 30 minut bez podpowiedzi? Kim jesteś? Jesteś wyjątkowym zwycięzcą! Dlatego też dostaniesz voucher na 20 zł na kolejne wejście.

Kolejne wejście za darmo!

Chcesz, aby Twoje kolejne wejście było za darmo? Wystarczy, że przy rejestracji znajomi podadzą Twój adres e-mail. Za każdym razem obniżymy Ci cenę kolejnej wizyty o 10 zł, i tak aż do wejścia za free!

Cennik

99
(za całą grupę)

60 minut zabawy

2-4 osób

7 dni w tygodniu

różne scenariusze do wyboru

Dla kogo?

Dla dzieci i młodzieży

Dowiedz się więcej

Rozrywka, którą proponujemy to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego dla wszystkich dzieci. Escape Room uczy logicznego myślenia, kształci kreatywność oraz rozwija umiejętność współpracy z innymi ludźmi.

Poznański ‚Gwiezdny Pokój’ to pomieszczenie dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku. Do pozostałych pokojów wpuszczamy od trzynastego roku życia bądź z rodzicami.

Dla całych rodzin

Dowiedz się więcej

Escape Room jest bardzo oryginalnym sposobem na ciekawe spędzenie czasu także w rodzinnym gronie. Wspólne rozwiązywanie zagadek łączy o wiele bardziej niż tradycyjne kino czy wyjście na kręgle…

Ilość oraz rodzaj pokojów jakimi dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą zabawę nie tylko dla rodziców z dziećmi. Najliczniejsza rodzina, którą zamknęliśmy w pokoju składała się z 13 osób!

Dla firm

Dowiedz się więcej

Współpraca i właściwa komunikacja to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknięciwpokoju to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet do 20 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych.

Dla solenizantów

Dowiedz się więcej

Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż… emocje? Zapewnij bliskiej osobie 60 minut niezapomnianych wrażeń i zabierz ją w otchłań kosmosu, na miejską wytrzeźwiałkę, miejsce zbrodni lub zaprowadź ją na przerażające ‚Ostatnie Miejsce’. Jeśli chcesz, aby dzień urodzin był dla tej osoby wyjątkowo udany, daj znać wcześniej – ustalimy wszystkie szczegóły i dodatki (tort, mini-gastronomia itp.).

Istnieje również możliwość wykupienia biletu wstępu do jednego z naszych pokojów, dzięki czemu osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać termin rozgrywki (szczegóły niżej – zakładka Vouchery).

Dla przyszłych żon i mężów

Dowiedz się więcej

Nie ukrywamy, że wieczory panieńskie i kawalerskie to nasza specjalność. Zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt takich imprez i zabawa za każdym razem była równie kapitalna!

Gra, którą proponujemy może być jednym z kluczowych punktów ‚ostatniego dnia na wolności’ bądź też jego doskonałym zwieńczeniem. Jeżeli godziny, które proponujemy w kalendarzu rezerwacyjnym nie do końca współgrają z Waszymi planami, dajcie nam znać – z pewnością znajdziemy odpowiedni obu stronom termin.

Eventy w Zamknieciwpokoju.pl

Urodziny

Większe grupy/imprezy towarzyskie

Dla firm/imprezy integracyjne

Vouchery

Chcesz wyprawić wyjątkowe urodziny, które na długo zapadną w pamięć wszystkim Twoim gościom? Doskonale się składa!

Chcesz zorganizować pamiętny wieczór kawalerski/panieński czy po prostu pobawić się w większym gronie? Mamy coś dla Ciebie!

Szukasz unikalnego sposobu na zbudowanie więzi między pracownikami? Dajcie nam się zamknąć w pokoju i poczujcie, jak integruje wspólne rozwiązywanie zagadek!

Szukasz prezentu na prezent dla bliskiej osoby? Świetnie się składa! Podaruj jej Voucher do dowolnego pokoju i zagwarantuj jej 60 minut niezapomnianych wrażeń!

Oni już zamknęli swoich pracowników