Gra Escape room Kalisz

Zamkniemy Cię w jednym z 4 pokoi, a Ty znajdź sposób aby się z niego wydostać!

IDEA

„ZAMKNIĘCI W POKOJU” jest rodzajem gry typu Room Escape, ale w rzeczywistości, w realnym pomieszczeniu. Escape room game jest formą rozrywki, w której uczestnicy zostają zamykani w tematycznych pokojach i mają 60 minut na wydostanie się. Jedynie jako zespół będziecie w stanie rozwiązać liczne zadania i zagadki, które pozwolą Wam odnaleźć klucz do wyjścia. Nie wszyscy dają radę, ale dzięki temu zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej… W „ZAMKNIĘCI W POKOJU” macie do wyboru cztery pomieszczenia, które przeniosą Was do 4 różnych historii. Już dziś zarezerwujcie pasujący Wam termin i podejmijcie wyzwanie!

Jedyny Escape Room mogący pomieścić nawet 23 osoby jednocześnie!

Recenzje uczestników

DOSTĘPNE POKOJE W KALISZU

Pokój dostępny w j. angielskim

Dla wszystkich

CELA

Każdemu może się powinąć noga, jednakże z każdej opresji trzeba umieć się wydostać. Co zrobilibyście, gdybyście znaleźli się za kratami i mieli tylko 60 minut na ucieczkę? Kombinujcie jak się da, bo wszystko  jest tylko w Waszych rękach. Wykorzystajcie swój spryt i przebiegłość, aby stąd uciec!

Liczba graczy: 2-4 (max. 7)
Czas gry: 60 minut

8+ lub z osobą dorosłą

SZPITAL PSYCHIATRYCZNY

To miał być fantastyczny dzień – początek nowej pracy na oddziale psychiatrycznym, Znaleźliście się jednak w bardzo nieodpowiednim miejscu oraz w jeszcze bardziej nieodpowiednim czasie i zostaliście potraktowani jako nowi pacjenci… Macie tylko godzinę – jeśli nie uda Wam się wydostać, rozpocznie się Wasza pierwsza terapia szokowa!

Liczba graczy: 2-4 (max. 8)
Czas gry: 60 minut

Pokój dostępny w j. angielskim

13+ lub z osobą dorosłą

MIEJSCE ZBRODNI

Właśnie wynieśli ciało, nieprzyjemny zapach unosi się jeszcze w powietrzu. CSI, NCIS, Centralne Biuro Śledcze – oni wszyscy nie dali rady… Dlatego teraz wkraczacie Wy! Macie tylko godzinę, aby rozwikłać zagadkę tej tajemniczej zbrodni. Problem jest na tyle poważny, że będziecie mogli wyjść z pokoju dopiero jak rozwiążecie sprawę! A sąsiedzi mówili, że to była zwykła rodzina…

Liczba graczy: 2-4 (max. 4)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

KAPSUŁA

Wasz tlen się kończy! Możecie liczyć na siebie, Wasze umiejętności i przebiegłość. Spieszcie się, bo czasu jest naprawdę niewiele a awarię należy szybko opanować, by przetrwać te ciężkie chwile. Wielu by się poddało i odliczało ostatnie minuty życia, ale NIE WY! Wy walczycie do końca!

Max. liczba graczy: 4
Czas gry: 60 minut

PROMOCJE

Jubilaci za free!

Masz urodziny? Wchodzisz w tym dniu za free, czyli pozostali płacą tylko 75 zł. Chcecie zrobić znajomemu prezent? Dajcie nam znać wcześniej i dogadamy szczegóły, aby niespodzianka była jeszcze lepsza!

Kolejne wejście za darmo!

Chcesz, aby Twoje kolejne wejście było za darmo? Wystarczy, że przy rejestracji znajomi podadzą Twój adres e-mail. Za każdym razem obniżymy Ci cenę kolejnej wizyty o 10 zł, i tak aż do wejścia za free!

Nagroda dla wyjątkowych!

Udało Ci się wyjść przed czasem? Kim Jesteś? Jesteś zwycięzcą! Udało Ci się to zrobić w 30 minut bez podpowiedzi? Kim jesteś? Jesteś wyjątkowym zwycięzcą! Dlatego też dostaniesz voucher na 20 zł na kolejne wejście.

Cennik

99
(za całą grupę)

60 minut zabawy

2-4 osób

7 dni w tygodniu

4 pokoje do wyboru