PRZED ZAMKNIĘCIEM

 • Ale o co tak naprawdę chodzi?

  Jeśli idziecie ze znajomymi – to o dobrą zabawę! Wybieracie motyw przewodni pokoju. Przychodzicie przed umówioną godziną, a my robimy Wam krótki wstęp dotyczący zasad i reguł. Następnie zamykamy Was w pokoju a Wy macie aż (tylko!) 60 minut, aby rozwiązać wszystkie zagadki w pomieszczeniu i się z niego wydostać!

 • Który pokój wybrać?!

  W zależności kogo spytacie… Andrzej powie Gwiezdny Pokój, Natalia – Miejsce Zbrodni, Bartosz – Izba Wytrzeźwień natomiast Miłosz z całą pewnością wskaże na Ostatnie Miejsce. Nasi Ambasadorowie (Goście, którzy byli we wszystkich pokojach) mówią, że Gwiezdny Pokój to przede wszystkim bajeranckie zagadki, w Miejscu Zbrodni dużo trzeba główkować i łączyć fakty, na Izbie Wytrzeźwień jest sporo alko-kombinowania a w Ostatnim Miejscu trzeba ciągle mieć się na baczności! Wybór ostateczny należy do Was. 🙂

 • Jak dokonać rezerwacji?

  Rezerwacji dokonać można tylko i wyłącznie poprzez naszą stronę. Wybierz odpowiednie miasto, pokój, zaznacz interesujący Cię dzień i godzinę oraz wypełnij krótki formularz. Złożenie rezerwacji oznacza automatyczną rezerwacją danego terminu. Oprócz tego, dostaniesz na podany adres e-mail wiadomości z potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji.

 • Potwierdzenie rezerwacji

  Złożenie rezerwacji oznacza automatyczną rezerwację danego terminu. Po kilku chwilach (do 30 minut), gdy rezerwacja do nas wpłynie, wybrany termin zostanie zaznaczony w kalendarzu na kolor czerwony. Oznaczać to będzie, że dokładnie wtedy zamkniemy Cię w pokoju!

 • Zarezerwowaliśmy wizytę na konkretną godzinę. O której mamy przyjść?

  Przyjdźcie 10 minut przed czasem. Nie ma sensu wcześniej, ale też nie na ostatnią chwilę. Zrobimy krótkie wprowadzenie, tak aby punktualnie o danej godzinie rozpocząć zabawę.

 • Ile osób może zostać Zamkniętych naraz w jednym pokoju?

  Gra przeznaczona jest dla grup 2,3 bądź maksymalnie 4-osobowych. Jest to optymalna liczba osób, natomiast bardzo często do jednego pokoju wpuszczamy więcej niż 4 osób – dopłata wynosi 25 zł od każdego dodatkowego uczestnika. Taka możliwość istnieje jednak tylko w przypadku pokojów ‚Miejsce Zbrodni’ i ‚Izba Wytrzeźwień’. ‚Ostatnie Miejsce’ jest z kolei pomieszczeniem przeznaczonym tylko liczniejszym grupom – w nim zamykamy nawet do 16 osób jednocześnie. Ilość osób należy wskazać podczas dokonywania rezerwacji.

 • Co jeśli dysponuję większą ilością chętnych do Zamknięcia niż kilka osób? Czy można wynająć kilka pokojów jednocześnie?

  Oczywiście. Mamy doświadczenie w organizacji integracji firmowych, urodzin, wieczór kawalerskich/panieńskich. Bez problemu możemy zamknąć nawet do 36 osób jednocześnie! Więcej informacji o liczniejszych grupach: http://www.zamknieciwpokoju.pl/wieksze-grupy-i-imprezy-towarzyskie/.

 • Ile lat minimalnie powinni mieć uczestnicy zabawy?

  Jeżeli chodzi o Gwiezdny Pokój – jest on przeznaczony dla wszystkich. W pozostałych pokojach minimalny wiek uczestników wynosi 13 lat. Nie istnieją natomiast żadne ograniczenia wiekowe, jeśli dzieci poniżej 13 roku życia będą w pokoju pod opieką osób dorosłych.

  *Ostatnie Miejsce jest pomieszczeniem, do którego wpuszczamy tylko osoby pełnoletnie. W uzasadnionych przypadkach wiek minimalny maleje do 16 lat, natomiast w takim wypadku konieczna jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów uczestników na udział w grze.

PODCZAS ZAMKNIĘCIA

 • Ile mamy czasu na wydostanie się z pokoju?

  W każdym pokoju oprócz Ostatniego Miejsca (90 minut) czas ten wynosi równo godzinę i ani minuty dłużej!

 • Co jeśli utkniemy w martwym punkcie podczas gry?

  Jeżeli uznamy to za stosowne, otrzymacie małą wskazówkę. Stanie się tak jednak tylko wtedy, jeżeli sobie na nią zasłużycie!

 • Co się stanie, jeżeli nie damy rady wyjść z pokoju?

  Zło zwycięży i strach myśleć, co będzie dalej… Wam jednak pozostanie smak porażki i nieprzyjemna frustracja.

INNE PYTANIA

 • Czy osoba nieznająca języka polskiego również może zostać Zamknięta w Pokoju?

  Tak, ale tylko w przypadku pokojów Miejsce Zbrodni i Gwiezdny Pokój. W Izbie Wytrzeźwień potrzebna będzie osoba, która przetłumaczy kilka elementów. Jeżeli grupa nie posługująca się językiem polskim pragnie spróbować swoich sił na Ostatnim Miejscu, prosimy o kontakt telefoniczny abyśmy mogli ustalić szczegóły takiej rezerwacji.

 • Czy można kupić Voucher na prezent dla innej osoby?

  Oczywiście. Taki voucher to idealny pomysł! Obdarowana osoba może wykorzystać go w dowolnym pokoju oraz w dowolnym terminie (ma on miesiąc ważności). Voucher najszybciej nabyć można drogą elektroniczną. Instrukcja, jak tego dokonać znajduje się tutaj: http://www.zamknieciwpokoju.pl/vouchery/.

 • Gdzie najlepiej zaparkować?

  Jeżeli wybierasz się do nas samochodem, najłatwiej będzie Ci zaparkować w następujących miejscach:

  POZNAŃ:

  ul.Wojskowa
  ul.Niecala (wjazd od ul. Marcelinskiej)
  ul.Grunwaldzka na wysokości nr 31 lub przy sklepie żabka

  ZIELONA GÓRA:

  ul. Jedności lub okolice Placu Pocztowego

  KALISZ:

  Parking znajduje się wzdłuż ulicy Świętego Stanisława (naprzeciwko klasztoru).

 • Czy w przypadku pokoju Gwiezdny Pokój konieczna jest znajomość sagi Gwiezdnych Wojen?

  Nie jest to wymagane. Klimat pokoju jest utrzymany w klimacie Star Wars, ale znajomość sagi nie sprawi, że będzie Wam łatwiej!

 • Czy osoby obchodzące urodziny w danym dniu wchodzą bezpłatnie?

  Tak. Po okazaniu dokumentu potwierdzającego obchodzenie w danym dniu urodzin, cena maleje o 25 zł!

 • Czy są jakieś dodatkowe atrakcje?

  Oczywiście! Oprócz 60 minut wspaniałej zabawy, możemy zaoferować Wam dodatkowe rzeczy, takie jak np. drobne usługi gastronomiczne czy urodzinowy tort. W przypadku zainteresowania taką ofertą, prosimy o uzgodnienie wszystkich szczegółów telefonicznie min. 24 h przed zabawą.

  Dodatkowe informacje znajdą Państwo tutaj: http://www.zamknieciwpokoju.pl/dodatki/