Escaperoom Zielona Góra

Escaperoom w Zielonej Górze – potężna dawka niezwykłych emocji

Szukasz oryginalnego sposobu na spędzenie weekendu w Zielonej Górze? Chcesz przeżyć niezapomniane chwile w gronie przyjaciół – z nutką prawdziwej adrenaliny? Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty Zamknieciwpokoju.pl.
Proponujemy wciągającą zabawę w trzech tematycznych pokojach – Miejsce Zbrodni, Loża Mistrzów, Izba Wytrzeźwień. Wybór pokoju zależy od zainteresować klientów oraz charakteru imprezy. U nas zorganizujesz nietuzinkowy Wieczór Panieński i Kawalerski, imprezę firmową lub biznesową.
Każda gra trwa 60 minut. Jest wypełniona po brzegi prawdziwymi emocjami.
Zostajecie uwięzieni w niewielkim pomieszczeniu. Macie godzinę, aby się z niego wydostać. Możecie tego dokonać tylko współpracując ze sobą – wspólne działanie to szansa na odzyskanie wolności. W czasie gry liczy się praca w grupie, spryt i umiejętności strategiczne. Biorąc udział w zabawie wchodzisz w magiczny świat zagadek i tajemnic – to Twój czas. To tu staniesz oko z własnym strachem i słabościami. Czy pokonasz swoje lęki i opuścisz pokój?

Jedyny Escape Room mogący pomieścić nawet 19 osób jednocześnie!

Recenzje uczestników

DOSTĘPNE POKOJE W ZIELONEJ GÓRZE

Pokój dostępny w j. angielskim

13+ lub z osobą dorosłą

MIEJSCE ZBRODNI – wejdź w świat kryminalnych zagadek

Lubisz mrożące w żyłach historie? Uwielbiasz rodzinne tajemnice oznaczone brutalną zbrodnią? Nie są Tobie obce skandynawskie kryminały? Chcesz poczuć na swojej skórze strach i niepokój? Zapraszamy do pokoju „Miejsce Zbrodni”.

Kochająca się rodzina – dom pełen miłości. Zbrodnia, której nikt się nie spodziewał. Brutalne morderstwo wstrząsa lokalną społecznością.  Ciemny pokój… zapach rozkładającego się ciała.  CSI, NCIS, Centralne Biuro Śledcze nie byli w stanie rozwikłać tej zawiłej zagadki. Czas na Ciebie – razem z przyjaciółmi musisz poznać przyczynę zbrodni i odnaleźć mordercę.

Liczba graczy: 2-4 (max. 8)
Czas gry: 60 minut

Dla wszystkich

LOŻA MISTRZÓW – w grupie siła

Podobno Mistrz jest jeden! Czasem jednak musi iść po zwycięstwo w grupie. Czy dacie radę razem zawalczyć o trofeum? Tutaj liczy się spryt i umiejętność działania w grupie. Tylko razem możecie odnieść sukces. W innym przypadku będziecie zmuszeni pożegnać się z nagrodą  „obejść się smakiem”. Czy macie odwagę zawalczyć o zwycięstwo i pokonać przeciwnika?

Liczba graczy: 2-4 (max. 6)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

IZBA WYTRZEŹWIEŃ – przebudź się z poimprezowego koszmaru

Ach… co to była za impreza! Nagle budzisz się w obcym miejscu. Kac, potworny ból głowy, izba wytrzeźwień… Trafiłeś tutaj ze swoją imprezową ekipą przyjaciół. W głowie huczy, dokucza gonitwa myśli. Walcząc ze złym samopoczuciem i echem wczorajszej nocy musisz stanąć na nogi, odzyskać równowagę i opuścić pokój.

Izba Wytrzeźwień 2.0 to kontynuacja popularnej już wśród naszych klientów gry. Wciąż ten sam alkoholowy klimat, ale zupełnie nowe zagadki! Daj się ponownie zamknąć na wytrzeźwiałce!

Liczba graczy: 2-4 (max. 5)
Czas gry: 60 minut

Escape Room w Zielonej Górze – zarezerwuj termin już dziś!

Skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj dogodny termin . Zapewniamy wyjątkowe emocje i adrenalinę dla każdego. Pomagamy w wyborze odpowiedniej gry. Z nami na pewno nie będziesz się nudzić.
Wejdź do świata tajemnic – przeżyj świetną przygodę!

PROMOCJE

Jubilaci za free!

Masz urodziny? Wchodzisz w tym dniu za free, czyli pozostali płacą tylko 75 zł. Chcecie zrobić znajomemu prezent? Dajcie nam znać wcześniej i dogadamy szczegóły, aby niespodzianka była jeszcze lepsza!

Kolejne wejście za darmo!

Chcesz ,aby Twoje kolejne wejście było za darmo? Wystarczy, że przy rejestracji znajomi podadzą Twój adres e-mail. Za każdym razem obniżymy Ci cenę kolejnej wizyty o 10 zł, i tak aż do wejścia za free!

Nagroda dla wyjątkowych!

Udało Ci się wyjść przed czasem? Kim Jesteś? Jesteś zwycięzcą! Udało Ci się to zrobić w 30 minut bez podpowiedzi? Kim jesteś? Jesteś wyjątkowym zwycięzcą! Dlatego też dostaniesz voucher na 20 zł na kolejne wejście.

Cennik

99
(za całą grupę)

60 minut zabawy

2-4 osób

7 dni w tygodniu

3 pokoje do wyboru

Dla kogo?

Dla dzieci

Dowiedz się więcej

Rozrywka, którą proponujemy to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego dla wszystkich dzieci. Escape Room uczy logicznego myślenia, kształci kreatywność oraz rozwija umiejętność współpracy z innymi ludźmi.

Poznański ‚Gwiezdny Pokój’ oraz zielonogórska ‚Loża Mistrzów’ to pomieszczenia dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku. Do pozostałych pokojów wpuszczamy od trzynastego roku życia bądź z rodzicami.

Dla całych rodzin

Dowiedz się więcej

Escape Room jest bardzo oryginalnym sposobem na ciekawe spędzenie czasu także w rodzinnym gronie. Wspólne rozwiązywanie zagadek łączy o wiele bardziej niż tradycyjne kino czy wyjście na kręgle…

Ilość oraz rodzaj pokojów jakimi dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą zabawę nie tylko dla rodziców z dziećmi. Najliczniejsza rodzina, którą zamknęliśmy w pokoju składała się z 13 osób!

Dla młodych poszukiwaczy przygód

Dowiedz się więcej

Nasze pokoje to miejsca, które wyzwalają w ludziach różne emocje – na pewno jednak jest wśród nich dobry nastrój i poczucie dobrze spędzonego czasu! A czego więcej potrzebują studenci po długich godzinach spędzonych w uniwersyteckich ławach? 🙂

Dla doświadczonych detektywów

Dowiedz się więcej

Naszymi gośćmi są ludzie w każdym wieku! Osoby starsze doskonale radzą sobie w naszych pokojach, głównie dzięki swojemu szeroko pojętemu doświadczeniu. Wytrawnym graczom z czystym sumieniem możemy polecić pokój ‚Miejsce Zbrodni’.

Dla firm

Dowiedz się więcej

Współpraca i właściwa komunikacja to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknięciwpokoju to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet do 20 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych.

Dla solenizantów

Dowiedz się więcej

Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż… emocje? Zapewnij bliskiej osobie 60 minut niezapomnianych wrażeń i zabierz ją w otchłań kosmosu, na miejską wytrzeźwiałkę, miejsce zbrodni lub zaprowadź ją na przerażające ‚Ostatnie Miejsce’. Jeśli chcesz, aby dzień urodzin był dla tej osoby wyjątkowo udany, daj znać wcześniej – ustalimy wszystkie szczegóły i dodatki (tort, mini-gastronomia itp.).

Istnieje również możliwość wykupienia biletu wstępu do jednego z naszych pokojów, dzięki czemu osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać termin rozgrywki (szczegóły niżej – zakładka Vouchery).

Dla przyszłych żon i mężów

Dowiedz się więcej

Nie ukrywamy, że wieczory panieńskie i kawalerskie to nasza specjalność. Zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt takich imprez i zabawa za każdym razem była równie kapitalna!

Gra, którą proponujemy może być jednym z kluczowych punktów ‚ostatniego dnia na wolności’ bądź też jego doskonałym zwieńczeniem. Jeżeli godziny, które proponujemy w kalendarzu rezerwacyjnym nie do końca współgrają z Waszymi planami, dajcie nam znać – z pewnością znajdziemy odpowiedni obu stronom termin.

gra przygodowa na żywo Zielona Góra

Eventy w Zamknięci w Pokoju

Vouchery

Większe grupy/imprezy towarzyskie

Dla firm/imprezy integracyjne

Szukasz prezentu na prezent dla bliskiej osoby? Świetnie się składa! Podaruj jej Voucher do dowolnego pokoju i zagwarantuj jej 60 minut niezapomnianych wrażeń!

Chcesz zrobić wyjątkowe urodziny, zorganizować pamiętny wieczór kawalerski/panieński czy po prostu pobawić się w większym gronie? Mamy coś dla Ciebie!

Szukasz unikalnego sposobu na zbudowanie więzi między pracownikami? Dajcie nam się zamknąć w pokoju i poczujcie, jak integruje wspólne rozwiązywanie zagadek!

Oni już zamknęli swoich pracowników