Escaperoom Poznań

Escaperoom w Poznaniu – maksimum emocji i wyśmienitej zabawy!

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty Zamknieciwpokoju.pl w Poznaniu. Nasza propozycja to gwarancja dobrej zabawy z nutką pozytywnej adrenaliny. Posiadamy cztery tematyczne pokoje, w których uczestnicy zabawy (od 2 do 4 osób, ale może być ich więcej) zostają na 60 minut zamknięci w jednym z nich. Wspólnie wkraczają w świat tajemnic i niezwykłych zagadek. Wszystkie osoby przebywające w pokoju muszą się zintegrować i razem wykonywać wszystkie zadania – tylko wtedy szczęśliwie zakończą specjalną misję i opuszczą pokój.
Nasz Escape Room w Poznaniu to przygoda i doskonałe wrażenia dla każdego. Zapraszamy rodziny z dziećmi oraz grupy znajomych. Tylko u nas spędzisz niezapomniany wieczór panieński lub kawalerski w gronie najbliższych przyjaciół, zorganizujesz oryginalne firmowe spotkanie dla swoich pracowników bądź też urządzisz wyjątkowe urodziny.

Wybierz najlepszy Pokój Zagadek w Poznaniu  – rozpocznij niezapomnianą przygodę!

Nasze Pokoje Zagadek to gwarancja wyjątkowej przygody dla poszukiwaczy wrażeń. Oferujemy gry o różnym stopniu trudności, dla graczy w różnym wieku. Każdy uczestnik bierze czynny udział w zabawie.

Recenzje uczestników

DOSTĘPNE POKOJE W POZNANIU

Pokój dostępny w j. angielskim

13+ lub z osobą dorosłą

MIEJSCE ZBRODNI – w sercu kryminalnej zagadki

Lubisz mrożące w żyłach przygody? Chcesz poczuć na własnej skórze emocje towarzyszące rozwiązywaniu kryminalnej zagadki? Zapraszamy do pokoju „Miejsce Zbrodni”.

Z pozoru normalna, kochająca się rodzina.  Nagle pojawia się jednak niespodziewana zbrodnia, a w pomieszczeniu zaczyna unosić się zapach rozkładającego się ciała… CSI, NCIS, Centralne Biuro Śledcze nie zdołali poznać przyczyny tej okropnej zbrodni. Do akcji wkraczacie Wy – macie godzinę, aby poznać tajemnicę morderstwa. Tylko wtedy opuścicie pokój. Wspólnie – „po nitce do kłębka”, poznając nowe, zaskakujące fakty i tajemnice rodzinne dochodzicie do finału tej krwawej historii.

Gra przeznaczona jest dla osób od 13 roku życia bądź z opieką osoby dorosłej.

Liczba graczy: 2-4 (max. 7)
Czas gry: 60 minut

Pokój dostępny w j. angielskim

Dla wszystkich

GWIEZDNY POKÓJ – rozpocznij kosmiczną przygodę

Jesteś fanem „Gwiezdnych Wojen”? Chcesz spędzić niezapomniany wieczór w klimacie swojej ulubionej, kosmicznej opowieści? „Gwiezdny Pokój” jest dla Ciebie!

Tylko tutaj masz niepowtarzalną szansę zostać Rycerzem Jedi. Razem z przyjaciółmi zostajesz porwany przez Siły Zła i zamknięty w kosmicznym statku skierowanym prosto w Otchłań Śmierci. W tej niecodziennej sytuacji  musicie działać w grupie – tylko tak odzyskacie wolność!  Zachowując zimną krew, korzystając ze swoich niezwykłych umiejętności –  przede wszystkim sprytu oraz dobrego planowania – musicie przygotować się do ucieczki. Gra przeznaczona dla osób w każdym wieku.

Liczba graczy: 2-4 (max. 4)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

IZBA WYTRZEŹWIEŃ 2.0 – Impreza na sali – w alkoholowej matni

Niezapominana impreza – duża ilość „procentów”. Kac, potworny ból głowy, izba wytrzeźwień… To tu trafiasz z grupą znajomych po szalonej zabawie.  W towarzystwie „kaca mordercy”, w oparach alkoholu, z oddechem wczorajszego wieczoru musicie pozbierać myśli, migawki wspomnień. Odnajdując klucz do drzwi wrócicie do codzienności i obudzicie się  z poimprezowego koszmaru!

Izba Wytrzeźwień 2.0 to kontynuacja popularnej już wśród naszych klientów  gry. Wciąż ten sam alkoholowy klimat, ale zupełnie nowe zagadki! Daj się ponownie zamknąć na wytrzeźwiałce!

Liczba graczy: 2-4 (max. 8)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

OSTATNIE MIEJSCE – obudź w sobie instynkt przetrwania.

Nieznane, opuszczone mieszkanie – miejsce pełne skrytek, dziwnych pomieszczeń, szafek i wielu mrożących krew w żyłach zagadek. Czy masz odwagę poznać mroczną tajemnicę  tego mieszkania? Stanąć oko w oko z groźnym psychopatą? To właśnie tu niejedna panna lub kawaler zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach, a ciało szefa zostało znalezione kilka godzin za późno.

Gra przeznaczona jest dla osób pełnoletnich lub z pisemną zgodą rodziców na udział w zabawie.

Ostatnie Miejsce to 90 minut adrenaliny i mrocznych przygód. Gra aż dla 16 osób naraz!

Zamknieciwpokoju.pl w Poznaniu – zarezerwuj termin już teraz!

Zachęcamy do kontaktu z nami! Tylko u nas przeżyjesz niezapomnianą przygodę  rodziną, przyjaciółmi lub pracownikami swojej firmy. Gwarantujemy – nuda Wam nie grozi.  Escape Room w Poznaniu to oryginalny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Dobieramy rodzaj gry do każdej okazji, zapewniamy wyśmienitą zabawę w dogodnym terminie.

Max. liczba graczy: 16
Czas gry: 90 minut

PROMOCJE

Jubilaci za free!

Masz urodziny? Wchodzisz w tym dniu za free, czyli pozostali płacą tylko 75 zł. Chcecie zrobić znajomemu prezent? Dajcie nam znać wcześniej i dogadamy szczegóły, aby niespodzianka była jeszcze lepsza!

Kolejne wejście za darmo!

Chcesz ,aby Twoje kolejne wejście było za darmo? Wystarczy, że przy rejestracji znajomi podadzą Twój adres e-mail. Za każdym razem obniżymy Ci cenę kolejnej wizyty o 10 zł, i tak aż do wejścia za free!

Nagroda dla wyjątkowych!

Udało Ci się wyjść przed czasem? Kim Jesteś? Jesteś zwycięzcą! Udało Ci się to zrobić w 30 minut bez podpowiedzi? Kim jesteś? Jesteś wyjątkowym zwycięzcą! Dlatego też dostaniesz voucher na 20 zł na kolejne wejście.

Cennik

99
(za całą grupę)

60 minut zabawy

2-4 osób

7 dni w tygodniu

4 pokoje do wyboru

Dla kogo?

Dla dzieci

Dowiedz się więcej

Rozrywka, którą proponujemy to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego dla wszystkich dzieci. Escape Room uczy logicznego myślenia, kształci kreatywność oraz rozwija umiejętność współpracy z innymi ludźmi.

Poznański ‚Gwiezdny Pokój’ oraz zielonogórska ‚Loża Mistrzów’ to pomieszczenia dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku. Do pozostałych pokojów wpuszczamy od trzynastego roku życia bądź z rodzicami.

Dla całych rodzin

Dowiedz się więcej

Escape Room jest bardzo oryginalnym sposobem na ciekawe spędzenie czasu także w rodzinnym gronie. Wspólne rozwiązywanie zagadek łączy o wiele bardziej niż tradycyjne kino czy wyjście na kręgle…

Ilość oraz rodzaj pokojów jakimi dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą zabawę nie tylko dla rodziców z dziećmi. Najliczniejsza rodzina, którą zamknęliśmy w pokoju składała się z 13 osób!

Dla młodych poszukiwaczy przygód

Dowiedz się więcej

Nasze pokoje to miejsca, które wyzwalają w ludziach różne emocje – na pewno jednak jest wśród nich dobry nastrój i poczucie dobrze spędzonego czasu! A czego więcej potrzebują studenci po długich godzinach spędzonych w uniwersyteckich ławach? 🙂

Dla doświadczonych detektywów

Dowiedz się więcej

Naszymi gośćmi są ludzie w każdym wieku! Osoby starsze doskonale radzą sobie w naszych pokojach, głównie dzięki swojemu szeroko pojętemu doświadczeniu. Wytrawnym graczom z czystym sumieniem możemy polecić pokój ‚Miejsce Zbrodni’.

Dla firm

Dowiedz się więcej

Współpraca i właściwa komunikacja to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknięciwpokoju to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet do 20 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych.

Dla solenizantów

Dowiedz się więcej

Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż… emocje? Zapewnij bliskiej osobie 60 minut niezapomnianych wrażeń i zabierz ją w otchłań kosmosu, na miejską wytrzeźwiałkę, miejsce zbrodni lub zaprowadź ją na przerażające ‚Ostatnie Miejsce’. Jeśli chcesz, aby dzień urodzin był dla tej osoby wyjątkowo udany, daj znać wcześniej – ustalimy wszystkie szczegóły i dodatki (tort, mini-gastronomia itp.).

Istnieje również możliwość wykupienia biletu wstępu do jednego z naszych pokojów, dzięki czemu osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać termin rozgrywki (szczegóły niżej – zakładka Vouchery).

Dla przyszłych żon i mężów

Dowiedz się więcej

Nie ukrywamy, że wieczory panieńskie i kawalerskie to nasza specjalność. Zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt takich imprez i zabawa za każdym razem była równie kapitalna!

Gra, którą proponujemy może być jednym z kluczowych punktów ‚ostatniego dnia na wolności’ bądź też jego doskonałym zwieńczeniem. Jeżeli godziny, które proponujemy w kalendarzu rezerwacyjnym nie do końca współgrają z Waszymi planami, dajcie nam znać – z pewnością znajdziemy odpowiedni obu stronom termin.

gra przygodowa na żywo Poznań

Eventy w Zamknięci w Pokoju

Vouchery

Większe grupy/imprezy towarzyskie

Dla firm/imprezy integracyjne

Szukasz prezentu na prezent dla bliskiej osoby? Świetnie się składa! Podaruj jej Voucher do dowolnego pokoju i zagwarantuj jej 60 minut niezapomnianych wrażeń!

Chcesz zrobić wyjątkowe urodziny, zorganizować pamiętny wieczór kawalerski/panieński czy po prostu pobawić się w większym gronie? Mamy coś dla Ciebie!

Szukasz unikalnego sposobu na zbudowanie więzi między pracownikami? Dajcie nam się zamknąć w pokoju i poczujcie, jak integruje wspólne rozwiązywanie zagadek!

Oni już zamknęli swoich pracowników