Escaperoom Kalisz

Escaperoom w Kaliszu – niezwykła przygoda i potężna dawka adrenaliny dla każdego.

Zapraszamy do korzystania z bogatej oferty Escaperoom w Kaliszu. Jeśli szukasz pozytywnych wrażeń Zamknieciwpokoju.pl jest właśnie dla Ciebie. U nas spędzisz miło weekend z przyjaciółmi, zorganizujesz oryginalny Wieczór Panieński, Wieczór Kawalerki lub nietuzinkową imprezę firmową. Polecamy 4 tematyczne Pokoje Zagadek: Cela, Szpital Psychiatryczny, Jawa czy Sen, Kapsuła. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie i Twojej paczki przyjaciół. Każda gra trwa 60 minut i jest przeznaczona dla max 8 osób.

Jedyny Escape Room mogący pomieścić nawet 23 osoby jednocześnie!

DOSTĘPNE POKOJE ZAGADEK

Pokój dostępny w j. angielskim

Dla wszystkich

CELA – wydostań się z więziennego koszmaru

Każdemu może powinąć się noga. Czy potrafisz wydostać się z każdej opresji? Wykorzystać spryt, przebiegłość, zdolności strategicznego planowania? U nas, w towarzystwie znajomych  masz okazję to sprawdzić.

Co zrobilibyście gdybyście znaleźli się za kratami i mieli tylko 60 minut na ucieczkę? W takiej sytuacji każda minuta jest na wagę złota.

Przekupiliście strażnika, zostawił Was na godzinę – nie traćcie czasu! Tylko dobry plan i umiejętność działania w grupie sprawi, że będziecie mogli uciec z więziennej celi. Czas zacząć walkę o wolność!

Liczba graczy: 2-4 (max. 7)
Czas gry: 60 minut

8+ lub z osobą dorosłą

SZPITAL PSYCHIATRYCZNY – w iluzji szaleństwa

To miał być piękny dzień – nowa praca na oddziale psychiatrycznym. Znaleźliście się jednak w nieodpowiednim miejscu i w nie odpowiednim czasie.  Zostaliście potraktowani, jako nowi pacjenci. Zamknięci w czterech ścianach psychiatryka  macie 60 minut żeby udowodnić, że obłęd i szaleństwo jest wam obce. Za godzinne rozpocznie się wasza pierwsza terapia szokowa. Zegar tyka!

Liczba graczy: 2-4 (max. 8)
Czas gry: 60 minut

Pokój dostępny w j. angielskim

8+ lub z osobą dorosłą

MIEJSCE ZBRODNI

Wszędzie czuć zapach krwi i rozkładającego się ludzkiego ciała. Okrutna zbrodnia w kochającej się rodzinie. To nie powinno się zdarzyć. Służby Specjalne, Policja, CBŚ – nikt nie rozwikłał tej zawiłej i mrocznej zagadki. Wkraczacie Wy – macie godzinę na odkrycie danych personalnych mordercy. Prawda może okazać się przerażająca. Czy macie odwagę zająć się tą sprawą? Zachowacie zimną krew? Nie boicie się konsekwencji? Wszystkie tropy są fałszywe – nie ma świadków zbrodni. Rodzina, przyjaciele, sąsiedzi – milczą. Prawdopodobnie są  zastraszeni. Nikt nic nie wie, nikt nic nie widział. Zegar tyka…

Lubisz skandynawskie kryminały? Historie mrożące krew żyłach? „Miejsce zbrodni” to gra właśnie dla Ciebie.

Liczba graczy: 2-4 (max. 4)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

KAPSUŁA – walka o przetrwanie

Czy wiesz co to znaczy walczyć o życie? Być w ekstremalnej sytuacji? Walczyć o przetrwanie?

Tlen się kończy! Możecie liczyć tylko na siebie, na wasze umiejętności i przebiegłość. Jest mało czasu – szybko musicie opanować awarię by przetrwać te ciężkie chwile. Czy się poddacie i będziecie w spokoju odliczać ostatnie minuty życia? Nie! To Wasz czas – tu stawką jest życie!

Max. liczba graczy: 4
Czas gry: 60 minut

Skorzystaj z naszej oferty – przeżyj niezwykłe emocje na własnej skórze!

Escape Room w Kaliszu to maksimum doskonałej zabawy. Zaplanuj oryginalną imprezę dla swoich przyjaciół. Skontaktuj się z nami i wybierz dogodny termin. Chętnie bliżej przedstawiamy swoją ofertę i pomagamy wybrać idealną grę – biorąc pod uwagę zainteresowania klientów i charakter imprezy.

Cennik

99
(za całą grupę)

60 minut zabawy

2-4 osób

7 dni w tygodniu

4 pokoje do wyboru

Dla kogo?

Dla dzieci

Dowiedz się więcej

Rozrywka, którą proponujemy to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego dla wszystkich dzieci. Escape Room uczy logicznego myślenia, kształci kreatywność oraz rozwija umiejętność współpracy z innymi ludźmi.

Poznański ‚Gwiezdny Pokój’ oraz zielonogórska ‚Loża Mistrzów’ to pomieszczenia dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku. Do pozostałych pokojów wpuszczamy od trzynastego roku życia bądź z rodzicami.

Dla całych rodzin

Dowiedz się więcej

Escape Room jest bardzo oryginalnym sposobem na ciekawe spędzenie czasu także w rodzinnym gronie. Wspólne rozwiązywanie zagadek łączy o wiele bardziej niż tradycyjne kino czy wyjście na kręgle…

Ilość oraz rodzaj pokojów jakimi dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą zabawę nie tylko dla rodziców z dziećmi. Najliczniejsza rodzina, którą zamknęliśmy w pokoju składała się z 13 osób!

Dla młodych poszukiwaczy przygód

Dowiedz się więcej

Nasze pokoje to miejsca, które wyzwalają w ludziach różne emocje – na pewno jednak jest wśród nich dobry nastrój i poczucie dobrze spędzonego czasu! A czego więcej potrzebują studenci po długich godzinach spędzonych w uniwersyteckich ławach? 🙂

Dla doświadczonych detektywów

Dowiedz się więcej

Naszymi gośćmi są ludzie w każdym wieku! Osoby starsze doskonale radzą sobie w naszych pokojach, głównie dzięki swojemu szeroko pojętemu doświadczeniu. Wytrawnym graczom z czystym sumieniem możemy polecić pokój ‚Miejsce Zbrodni’.

Dla firm

Dowiedz się więcej

Współpraca i właściwa komunikacja to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknięciwpokoju to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet do 20 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych.

Dla solenizantów

Dowiedz się więcej

Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż… emocje? Zapewnij bliskiej osobie 60 minut niezapomnianych wrażeń i zabierz ją w otchłań kosmosu, na miejską wytrzeźwiałkę, miejsce zbrodni lub zaprowadź ją na przerażające ‚Ostatnie Miejsce’. Jeśli chcesz, aby dzień urodzin był dla tej osoby wyjątkowo udany, daj znać wcześniej – ustalimy wszystkie szczegóły i dodatki (tort, mini-gastronomia itp.).

Istnieje również możliwość wykupienia biletu wstępu do jednego z naszych pokojów, dzięki czemu osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać termin rozgrywki (szczegóły niżej – zakładka Vouchery).

Dla przyszłych żon i mężów

Dowiedz się więcej

Nie ukrywamy, że wieczory panieńskie i kawalerskie to nasza specjalność. Zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt takich imprez i zabawa za każdym razem była równie kapitalna!

Gra, którą proponujemy może być jednym z kluczowych punktów ‚ostatniego dnia na wolności’ bądź też jego doskonałym zwieńczeniem. Jeżeli godziny, które proponujemy w kalendarzu rezerwacyjnym nie do końca współgrają z Waszymi planami, dajcie nam znać – z pewnością znajdziemy odpowiedni obu stronom termin.

gra przygodowa na żywo Kalisz

Eventy w Zamknięci w Pokoju

Vouchery

Większe grupy/imprezy towarzyskie

Dla firm/imprezy integracyjne

Szukasz prezentu na prezent dla bliskiej osoby? Świetnie się składa! Podaruj jej Voucher do dowolnego pokoju i zagwarantuj jej 60 minut niezapomnianych wrażeń!

Chcesz zrobić wyjątkowe urodziny, zorganizować pamiętny wieczór kawalerski/panieński czy po prostu pobawić się w większym gronie? Mamy coś dla Ciebie!

Szukasz unikalnego sposobu na zbudowanie więzi między pracownikami? Dajcie nam się zamknąć w pokoju i poczujcie, jak integruje wspólne rozwiązywanie zagadek!

Oni już zamknęli swoich pracowników