DODATKI

Szanowni Państwo,

czeka Was 60 minut emocji!

To niemało czasu,  o czym przekonacie się już niebawem. My wiemy o tym doskonale, dlatego oferujemy Państwu kilka atrakcyjnych dodatków, które z pewnością jeszcze bardziej umilą Wam te pełne napięcia chwile. Oferta dedykowana dla wszystkich!

Jeżeli przyjście do jednego z naszych pokoi jest dla Państwa częścią jakiejś imprezy (np. urodzin), z przyjemnością przygotujemy pyszny tort, który wraz ze wszystkimi niezbędnikami (widelczyki, talerzyki) będzie oczekiwał na Państwa już w pokoju. Z doświadczenia wiemy, że taka atrakcja dodaje jeszcze więcej kolorytu całej zabawie i jest doskonałym uzupełnieniem imprezy okolicznościowej. Koszt takiej niespodzianki to dodatkowe 15 zł za osobę (minimalna ilość uczestników na daną rezerwację:4).

Oprócz tego, możemy również zapewnić Państwu tzw. słodki starter, w skład którego wchodzi orzeźwiający napój (gazowany lub nie), batoniki, ciasteczka, słone paluszki lub chipsy. Istnieje możliwość telefonicznego ustalenia dokładnych elementów starteru. Koszt takiego pakietu to 12 zł na osobę.

Istnieje także możliwość połączenia obu opcji, a więc tortu oraz słodkiego starteru. W takim wypadku cena za całość wyniesie 12 zł na osobę za pakiet słodyczy oraz 12 zł na osobę za tort (łącznie 24 zł dopłaty za osobę).

UWAGA: jeśli zaznaczą Państwo opcję „jestem zainteresowany dodatkami”, oznacza to dla nas informację, że decydują się Państwo na słodki starter. Jeżeli natomiast interesuje Państwa przygotowanie przez nas tortu, bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i uzgodnienie wszystkich szczegółów.

 

CLOSE
CLOSE