Dla firm/imprezy integracyjne

Jeżeli nie zarezerwowałeś pokoju za pomocą sytemu rezerwacyjnego to znaczy, że oczekujecie od nas czegoś więcej. Nie ma problemu, jeśli zależy Ci aby np.
  • wszyscy goście rozpoczynali zmagania o równej porze, a nie jak wynika z domyślnych godzin w systemie rezerwacyjnym
  • lokal był na wyłączność, tak aby można spokojnie zostawić wszystkie rzeczy i aby cała uwaga była skupiona tylko na Was
  • było kilku animatorów, którzy koordynują przebieg rozgrywki, wspierają nawet jeśli łącznie próbuje się wydostać 60 osób,
  • miejscu, aby spokojnie usiąść i napić się  kawy lub coś przekąsić (niezależnie od tego, czy chodzi o tort czy pizzę bądź też szampana czy piwo przed lub po zabawie)
  • wydłużyć nieco rozrywkę,
  • dodać zagadkę dedykowaną Waszej grupie lub ukryć coś dla jednego z uczestników w firmie łamigłówki
  • zorganizować spotkanie poza godzinami funkcjonowania lokalu.
Jeśli choć jeden z powyższych elementów Cie interesuje to skontaktuj się z nami bo to znaczy, że standard dla Ciebie to za mało. Ty wolisz wersję Premium – i bardzo dobrze, bo życie jest za krótkie aby je przeżyć standardowo!

Pamiętajcie, że współpraca i właściwa komunikacja są kluczowymi elementami potrzebnymi do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknieciwpokoju.pl to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet 60 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych. Wrażenia były niezapomniane!

Istnieje również możliwość zorganizowania dla Państwa dodatkowych atrakcji, jak na przykład drobne usługi gastronomiczne (szczegóły: http://www.zamknieciwpokoju.pl/dodatki/). Jeśli wizyta u nas to dopiero początek Państwa zabawy w danym dniu, oferujemy wynajęcie pokojów na dłużej niż 60 minut – wszystko po to, aby mogli Państwo w pełni wykorzystać spędzony u nas czas oraz dłużej cieszyć pobytem w naszych pomieszczeniach!

Jeżeli są Państwo zainteresowani rezerwacją dla większej ilości osób, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 740 740 503. Wspólnie ustalimy odpowiedni dla obu stron termin oraz dopracujemy wszystkie szczegóły wydarzenia.

Zaufali nam między innymi: