Dla firm/imprezy integracyjne

Współpraca i właściwa komunikacja to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknieciwpokoju.pl to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet 36 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych. Wrażenia były niezapomniane!

Istnieje również możliwość zorganizowania dla Państwa dodatkowych atrakcji, jak na przykład drobne usługi gastronomiczne (szczegóły: http://www.zamknieciwpokoju.pl/dodatki/). Jeśli wizyta u nas to dopiero początek Państwa zabawy w danym dniu, oferujemy wynajęcie pokojów na dłużej niż 60 minut – wszystko po to, aby mogli Państwo w pełni wykorzystać spędzony u nas czas oraz dłużej cieszyć pobytem w naszych pomieszczeniach!

Jeżeli są Państwo zainteresowani rezerwacją dla większej ilości osób, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 740 740 503. Wspólnie ustalimy odpowiedni dla obu stron termin oraz dopracujemy wszystkie szczegóły wydarzenia.

Zaufali nam między innymi: