Co można robić w weekend Zielona Góra

Zamknięciwpokoju.pl – doskonały sposób spędzenia weekendu z przyjaciółmi w Zielonej Górze

Nie wiesz co można robić w weekend w Zielonej Górze? Szukasz niebanalnego, ciekawego pomysłu? Chcesz zaskoczyć swoich przyjaciół kreatywnością? Skorzystaj z naszej oferty. Klienci mają do dyspozycji 3 tematyczne Pokoje Zagadek: Miejsce Zbrodni, Loża Mistrzów, Izba Wytrzeźwień. Każda gra to megabitowa dawka pozytywnej energii, z nutką adrenaliny.
U nas nie będziesz się nudzić. W każdej zabawie może brać udział nawet 8 graczy. Każda osoba jest zaangażowana – ma realny wpływ na bieg wydarzeń. Nasze gry to propozycja dla każdego. Są doskonałym sposobem na spędzenie urodzin, imienin, wieczoru panieńskiego, kawalerskiego lub po prostu miłego weekendu w Zielonej Górze z paczką dobrych znajomych. Czy jesteś gotów na przygodę w świecie pełnym tajemnic?

Jedyny Escape Room mogący pomieścić nawet 19 osób jednocześnie!

Recenzje uczestników

DOSTĘPNE POKOJE W ZIELONEJ GÓRZE

Pokój dostępny w j. angielskim

13+ lub z osobą dorosłą

MIEJSCE ZBRODNI – brutalna zbrodnia w kochającej się rodzinie

Okropne morderstwo – brutalna zbrodnia. Zapach rozkładających się zwłok. To była kochająca się rodzina – każdy ich lubił i miał o nich dobre zdanie. Nagle niespodziewane morderstwo. CSI, NCIS, Centralne Biuro Śledcze –oni nie poradzili sobie z tą sprawą. Pora na Was! Macie dokładnie godzinę – 60 minut na rozwikłanie zagadki. Jak tylko poznacie prawdę, zdemaskujecie  mordercę i  odkryjecie przyczynę zabójstwa opuścicie pokój. Nie będzie to jednak takie łatwe. Wszędzie fałszywe tropy. Bliscy ofiary nabrali wody w usta i milczą. Nie ma żadnych śladów, światków. Morderca wciąż jest na wolności… Kto zabił? Co kryje się za tą straszną zbrodnią? Czy naprawdę chcesz poznać przerażającą prawdę?

Gra przeznaczona jest dla wszystkich miłośników mrożących krew w żyłach historii. Lubisz skandynawskie kryminały? Opowieści z dreszczykiem? Miejsce Zbrodni to gra idealna dla Ciebie. Gwarantujemy niesamowite emocje.

Liczba graczy: 2-4 (max. 8)
Czas gry: 60 minut

Dla wszystkich

LOŻA MISTRZÓW – walka o wygraną

Zwycięzca jest jeden. Po trofeum trzeba iść jednak w grupie. Koniecznie musicie połączyć siły. Jeśli tego nie zrobicie nagroda przepadnie. Ktoś inny zdobędzie sławę, a Wy „obejdziecie się smakiem”. Wejdź do gry już teraz!

Gra przeznaczona jest dla osób od 13 roku życia bądź z opieką osoby dorosłej.

Liczba graczy: 2-4 (max. 6)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

IZBA WYTRZEŹWIEŃ – echo wczorajszej nocy

Ach co to była za impreza… Niesamowite emocje, morze wypitego alkoholu. Nagle cztery ściany Izby Wytrzeźwień. Trafiłeś tu z grupą imprezowych przyjaciół. To co zostało po wczorajszej nocy to zawodna pamięć, skrawki wspomnień i bezlitosny kac morderca. Zegar tyka. Macie godzinę – 60 minut, aby ogarnąć rzeczywistość i znaleźć klucz do drzwi. Tylko  tak opuścicie  te mury. Złe samopoczucie wcale nie pomaga w pozbieraniu myśli.

Liczba graczy: 2-4 (max. 5)
Czas gry: 60 minut

Skorzystaj z naszej oferty – zapewniamy kompleksową obsługę

Skontaktuj się z nami już dziś. Uzgodnimy dogodny termin. Zapewniamy kompleksową obsługę. Klienci mogą u nas zamówić drobne przekąski i napoje. W szczególnych sytuacjach na życzenie graczy pozwalamy pić alkohol w czasie zabawy. Służymy poradą w wyborze idealnej gry. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem. Zamknieciwpokoju.pl to wyjątkowe, emocjonujące gry na każdą okazję w dobrej cenie.

PROMOCJE

Jubilaci za free!

Masz urodziny? Wchodzisz w tym dniu za free, czyli pozostali płacą tylko 75 zł. Chcecie zrobić znajomemu prezent? Dajcie nam znać wcześniej i dogadamy szczegóły, aby niespodzianka była jeszcze lepsza!

Kolejne wejście za darmo!

Chcesz ,aby Twoje kolejne wejście było za darmo? Wystarczy, że przy rejestracji znajomi podadzą Twój adres e-mail. Za każdym razem obniżymy Ci cenę kolejnej wizyty o 10 zł, i tak aż do wejścia za free!

Nagroda dla wyjątkowych!

Udało Ci się wyjść przed czasem? Kim Jesteś? Jesteś zwycięzcą! Udało Ci się to zrobić w 30 minut bez podpowiedzi? Kim jesteś? Jesteś wyjątkowym zwycięzcą! Dlatego też dostaniesz voucher na 20 zł na kolejne wejście.

Cennik

99
(za całą grupę)

60 minut zabawy

2-4 osób

7 dni w tygodniu

3 pokoje do wyboru

Dla kogo?

Dla dzieci

Dowiedz się więcej

Rozrywka, którą proponujemy to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego dla wszystkich dzieci. Escape Room uczy logicznego myślenia, kształci kreatywność oraz rozwija umiejętność współpracy z innymi ludźmi.

Poznański ‚Gwiezdny Pokój’ oraz zielonogórska ‚Loża Mistrzów’ to pomieszczenia dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku. Do pozostałych pokojów wpuszczamy od trzynastego roku życia bądź z rodzicami.

Dla całych rodzin

Dowiedz się więcej

Escape Room jest bardzo oryginalnym sposobem na ciekawe spędzenie czasu także w rodzinnym gronie. Wspólne rozwiązywanie zagadek łączy o wiele bardziej niż tradycyjne kino czy wyjście na kręgle…

Ilość oraz rodzaj pokojów jakimi dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą zabawę nie tylko dla rodziców z dziećmi. Najliczniejsza rodzina, którą zamknęliśmy w pokoju składała się z 13 osób!

Dla młodych poszukiwaczy przygód

Dowiedz się więcej

Nasze pokoje to miejsca, które wyzwalają w ludziach różne emocje – na pewno jednak jest wśród nich dobry nastrój i poczucie dobrze spędzonego czasu! A czego więcej potrzebują studenci po długich godzinach spędzonych w uniwersyteckich ławach? 🙂

Dla doświadczonych detektywów

Dowiedz się więcej

Naszymi gośćmi są ludzie w każdym wieku! Osoby starsze doskonale radzą sobie w naszych pokojach, głównie dzięki swojemu szeroko pojętemu doświadczeniu. Wytrawnym graczom z czystym sumieniem możemy polecić pokój ‚Miejsce Zbrodni’.

Dla firm

Dowiedz się więcej

Współpraca i właściwa komunikacja to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknięciwpokoju to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet do 20 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych.

Dla solenizantów

Dowiedz się więcej

Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż… emocje? Zapewnij bliskiej osobie 60 minut niezapomnianych wrażeń i zabierz ją w otchłań kosmosu, na miejską wytrzeźwiałkę, miejsce zbrodni lub zaprowadź ją na przerażające ‚Ostatnie Miejsce’. Jeśli chcesz, aby dzień urodzin był dla tej osoby wyjątkowo udany, daj znać wcześniej – ustalimy wszystkie szczegóły i dodatki (tort, mini-gastronomia itp.).

Istnieje również możliwość wykupienia biletu wstępu do jednego z naszych pokojów, dzięki czemu osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać termin rozgrywki (szczegóły niżej – zakładka Vouchery).

Dla przyszłych żon i mężów

Dowiedz się więcej

Nie ukrywamy, że wieczory panieńskie i kawalerskie to nasza specjalność. Zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt takich imprez i zabawa za każdym razem była równie kapitalna!

Gra, którą proponujemy może być jednym z kluczowych punktów ‚ostatniego dnia na wolności’ bądź też jego doskonałym zwieńczeniem. Jeżeli godziny, które proponujemy w kalendarzu rezerwacyjnym nie do końca współgrają z Waszymi planami, dajcie nam znać – z pewnością znajdziemy odpowiedni obu stronom termin.

gra przygodowa na żywo Zielona Góra

Eventy w Zamknięci w Pokoju

Vouchery

Większe grupy/imprezy towarzyskie

Dla firm/imprezy integracyjne

Szukasz prezentu na prezent dla bliskiej osoby? Świetnie się składa! Podaruj jej Voucher do dowolnego pokoju i zagwarantuj jej 60 minut niezapomnianych wrażeń!

Chcesz zrobić wyjątkowe urodziny, zorganizować pamiętny wieczór kawalerski/panieński czy po prostu pobawić się w większym gronie? Mamy coś dla Ciebie!

Szukasz unikalnego sposobu na zbudowanie więzi między pracownikami? Dajcie nam się zamknąć w pokoju i poczujcie, jak integruje wspólne rozwiązywanie zagadek!

Oni już zamknęli swoich pracowników