Co można robić w weekend w Poznaniu

Doskonałe atrakcje na weekend w Poznaniu – gry Escape Room

Szukasz ciekawego sposobu na spędzenie weekendu w gronie najbliższych przyjaciół? Zastanawiasz się co można robić w Poznaniu w weekend? Gry Escape Room to oferta skierowana właśnie dla Ciebie!
Polecamy zabawę grupową (zazwyczaj od 2 do 4 osób, ale może być więcej) w czterech tematycznych pokojach. Nasze gry to idealny sposób rozrywki dla każdego – mogą być w nich udział dzieci od 13 roku życia pod opieką dorosłych, ale mamy też pomieszczenie do którego wpuszczamy graczy w każdym wieku. Nasz wyjątkowy pakiet gier to atrakcje dla młodzieży z Poznania – uczą radzić sobie w trudnych sytuacjach, integrują z rówieśnikami a przy okazji zapewniają sobie wiele radości.
Gry Escape Room to także doskonały sposób na spędzenie urodzin, wieczoru panieńskiego, wieczoru kawalerskiego lub imprezy firmowej.

Recenzje uczestników

POKOJE ZAGADEK, KTÓRYMI DYSPONUJEMY

Pokój dostępny w j. angielskim

13+ lub z osobą dorosłą

MIEJSCE ZBRODNI – rozwikłaj kryminalną zagadkę, poznaj rodzinną tajemnicę…

„Miejsce Zbrodni” to wyśmienita gra dla każdego miłośnika mrożących krew w żyłach kryminalnych zagadek. Nagle znajdujesz się z grupą przyjaciół w mieszkaniu z pozoru idealnej, kochającej się, przykładnej rodziny. Brutalne morderstwo, krew, martwe, rozkładające się ciało. CSI, NCIS, Centralne Biuro Śledcze nie poradzili sobie z tą makabryczną zagadką. Pora na Was. Wspólnie ze znajomymi jesteście zamknięci w pokoju. Nie wyjdziecie z niego dopóki nie odkryjecie zagadki okrutnej zbrodni! Tylko dzięki grupowej współpracy, logicznemu myśleniu i sprytowi możecie poznać mroczną tajemnicę i wydostać się z pokoju.

Gra przeznaczona jest dla osób od 13 roku życia bądź z opieką osoby dorosłej.

Liczba graczy: 2-4 (max. 7)
Czas gry: 60 minut

Pokój dostępny w j. angielskim

Dla wszystkich

GWIEZDNY POKÓJ – stań się bohaterem „Gwiezdnych Wojen”

Kochasz „Gwiezdne Wojny? Cenisz sobie klimaty SF? „Gwiezdny Pokój” to doskonała zabawa dla Ciebie i Twoich bliskich. Nagle zostajecie porwani przez Siły Zła. Zamknięci w kosmicznym statku zmierzacie prosto do Otchłani Śmierci. Teraz już tylko od Was zależy Wasz przyszły los… Zachowując zimną krew, wykażcie się umiejętnościami działania w grupie i walczcie o przetrwanie. Każda sekunda jest ważna. Macie 60 minut na zwalczenie wrogich sił i wydostanie się z pokoju. Pomieszczenie przeznaczone jest dla graczy w każdym wieku!

Liczba graczy: 2-4 (max. 4)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

IZBA WYTRZEŹWIEŃ 2.0 – Impreza na sali

Była „sroga” impreza. Zabawa, alkohol… ale nagle – ból głowy i „kac morderca”. Budzisz się na Izbie Wytrzeźwień z grupą znajomych, a echo wczorajszego dnia daje wciąż o sobie znać. Opary alkoholu, nastrój upojenia, gonitwa myśli… W całym tym chaosie musicie dojść do siebie i normalnej rzeczywistości.

Gra jest kontynuacją Izby Wytrzeźwień, która cieszyła się już bardzo dużym zainteresowaniem. Nawet jeśli byłeś już wcześniej na wytrzeźwiałce możesz ponownie wejść do gry. Izba Wytrzeźwień 2.0 to nowe emocje, inne zagadki ale wciąż ten sam imprezowy klimat!

Gra przeznaczona jest dla osób od 13 roku życia bądź z opieką osoby dorosłej.

Liczba graczy: 2-4 (max. 8)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

OSTATNIE MIEJSCE – pokonaj strach – stań „oko w oko” z groźnym psychopatą.

Opuszczone mieszkanie. Miejsce pełne szafek, dziwnych zakamarków, drobnych śladów po wcześniejszych lokatorach. Z pozoru normalne mieszkanie skrywa jednak w sobie mroczną tajemnicę… To tu niejedna panna i kawaler zniknęli bez śladu, a szef został znaleziony martwy kilka godzin za późno.

Gra ma 90 minut, przeznaczona jest przede wszystkim dla dużych grup – aż do 16 osób jednocześnie. Rozrywka dedykowana jest osobom pełnoletnim lub z pisemną zgodą rodziców.

Max. liczba graczy: 16
Czas gry: 90 minut

Nie wiesz jak spędzić weekend w Poznaniu? Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Nudzą Cię tradycyjne sposoby spędzania weekendu w Poznaniu? Szukasz oryginalnego pomysłu i niezapomnianych, mocnych wrażeń? Skorzystaj z naszej oferty. Dopasowujemy rodzaj gry do oczekiwań klientów i każdej okazji. W przypadku imprez takich jak urodziny czy wieczór panieński lub kawalerski istnieje także możliwość zamówienia dodatków gastronomicznych (tort, słodycze, napoje).
Z nami na pewno nie będziesz się nudzić – zapewnimy Tobie i Twoim znajomym maksimum adrenaliny i niezapomnianych wrażeń!

PROMOCJE

Jubilaci za free!

Masz urodziny? Wchodzisz w tym dniu za free, czyli pozostali płacą tylko 75 zł. Chcecie zrobić znajomemu prezent? Dajcie nam znać wcześniej i dogadamy szczegóły, aby niespodzianka była jeszcze lepsza!

Kolejne wejście za darmo!

Chcesz ,aby Twoje kolejne wejście było za darmo? Wystarczy, że przy rejestracji znajomi podadzą Twój adres e-mail. Za każdym razem obniżymy Ci cenę kolejnej wizyty o 10 zł, i tak aż do wejścia za free!

Nagroda dla wyjątkowych!

Udało Ci się wyjść przed czasem? Kim Jesteś? Jesteś zwycięzcą! Udało Ci się to zrobić w 30 minut bez podpowiedzi? Kim jesteś? Jesteś wyjątkowym zwycięzcą! Dlatego też dostaniesz voucher na 20 zł na kolejne wejście.

Cennik

99
(za całą grupę)

60 minut zabawy

2-4 osób

7 dni w tygodniu

4 pokoje do wyboru

Dla kogo?

Dla dzieci

Dowiedz się więcej

Rozrywka, którą proponujemy to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego dla wszystkich dzieci. Escape Room uczy logicznego myślenia, kształci kreatywność oraz rozwija umiejętność współpracy z innymi ludźmi.

Poznański ‚Gwiezdny Pokój’ oraz zielonogórska ‚Loża Mistrzów’ to pomieszczenia dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku. Do pozostałych pokojów wpuszczamy od trzynastego roku życia bądź z rodzicami.

Dla całych rodzin

Dowiedz się więcej

Escape Room jest bardzo oryginalnym sposobem na ciekawe spędzenie czasu także w rodzinnym gronie. Wspólne rozwiązywanie zagadek łączy o wiele bardziej niż tradycyjne kino czy wyjście na kręgle…

Ilość oraz rodzaj pokojów jakimi dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą zabawę nie tylko dla rodziców z dziećmi. Najliczniejsza rodzina, którą zamknęliśmy w pokoju składała się z 13 osób!

Dla młodych poszukiwaczy przygód

Dowiedz się więcej

Nasze pokoje to miejsca, które wyzwalają w ludziach różne emocje – na pewno jednak jest wśród nich dobry nastrój i poczucie dobrze spędzonego czasu! A czego więcej potrzebują studenci po długich godzinach spędzonych w uniwersyteckich ławach? 🙂

Dla doświadczonych detektywów

Dowiedz się więcej

Naszymi gośćmi są ludzie w każdym wieku! Osoby starsze doskonale radzą sobie w naszych pokojach, głównie dzięki swojemu szeroko pojętemu doświadczeniu. Wytrawnym graczom z czystym sumieniem możemy polecić pokój ‚Miejsce Zbrodni’.

Dla firm

Dowiedz się więcej

Współpraca i właściwa komunikacja to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknięciwpokoju to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet do 20 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych.

Dla solenizantów

Dowiedz się więcej

Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż… emocje? Zapewnij bliskiej osobie 60 minut niezapomnianych wrażeń i zabierz ją w otchłań kosmosu, na miejską wytrzeźwiałkę, miejsce zbrodni lub zaprowadź ją na przerażające ‚Ostatnie Miejsce’. Jeśli chcesz, aby dzień urodzin był dla tej osoby wyjątkowo udany, daj znać wcześniej – ustalimy wszystkie szczegóły i dodatki (tort, mini-gastronomia itp.).

Istnieje również możliwość wykupienia biletu wstępu do jednego z naszych pokojów, dzięki czemu osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać termin rozgrywki (szczegóły niżej – zakładka Vouchery).

Dla przyszłych żon i mężów

Dowiedz się więcej

Nie ukrywamy, że wieczory panieńskie i kawalerskie to nasza specjalność. Zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt takich imprez i zabawa za każdym razem była równie kapitalna!

Gra, którą proponujemy może być jednym z kluczowych punktów ‚ostatniego dnia na wolności’ bądź też jego doskonałym zwieńczeniem. Jeżeli godziny, które proponujemy w kalendarzu rezerwacyjnym nie do końca współgrają z Waszymi planami, dajcie nam znać – z pewnością znajdziemy odpowiedni obu stronom termin.

gra przygodowa na żywo Poznań

Eventy w Zamknięci w Pokoju

Vouchery

Większe grupy/imprezy towarzyskie

Dla firm/imprezy integracyjne

Szukasz prezentu na prezent dla bliskiej osoby? Świetnie się składa! Podaruj jej Voucher do dowolnego pokoju i zagwarantuj jej 60 minut niezapomnianych wrażeń!

Chcesz zrobić wyjątkowe urodziny, zorganizować pamiętny wieczór kawalerski/panieński czy po prostu pobawić się w większym gronie? Mamy coś dla Ciebie!

Szukasz unikalnego sposobu na zbudowanie więzi między pracownikami? Dajcie nam się zamknąć w pokoju i poczujcie, jak integruje wspólne rozwiązywanie zagadek!

Oni już zamknęli swoich pracowników