Co można robić w weekend Kalisz

Niezapomniany weekend w Kaliszu? Tylko z Zamknięciwpokoju.pl

Nie wiesz co można robić w weekend w Kaliszu? Szukasz ciekawego pomysłu? Chcesz miło zaskoczyć swoich znajomych? Skorzystaj z naszej bogatej oferty gier Escaperoom. U nas zorganizujesz urodziny, imieniny, imprezę firmową, wieczór panieński/kawalerski. Nasze gry to świetna zabawa na każdą okazję. Każdy uczestnik jest zaangażowany – ma realny wpływ na przebieg gry i rozwój wydarzeń. Nie ma mowy o nudzie. Gracze rozwijają umiejętność pracy w grupie, zdolność logicznego, strategicznego myślenia pod presją czasu.
Polecamy 4 tematyczne Pokoje Zagadek: Cela, Jawa czy sen, Szpital psychiatryczny, Kapsuła. Każda gra to inny rodzaj emocji – odmienna porywająca, wciągająca fabuła. Wszystkie gry trwają 60 minut. Wejdź do świata emocjonującej przygody? Miej odwagę na spotkać się oko w oko z tajemnicą?

Jedyny Escape Room mogący pomieścić nawet 23 osoby jednocześnie!

DOSTĘPNE POKOJE W KALISZU

Pokój dostępny w j. angielskim

Dla wszystkich

CELA – droga ku upragnionej wolności

W życiu bywa różnie. Nie wszystko możemy przewidzieć. Trafiasz z grupą znajomych do więzienia. Ciasna, obskurna cela i niepowtarzalna szansa na ucieczkę. Przekupujecie  strażnika. Macie 60 minut, aby znaleźć skuteczny sposób na wydostanie się z opresji. To Wasza szansa na wolność! Czy będziecie potrafili współdziałać? Czy zachowacie zimną krew i zdobędziecie się na odwagę?

Liczba graczy: 2-4 (max. 7)
Czas gry: 60 minut

8+ lub z osobą dorosłą

SZPITAL PSYCHIATRYCZNY – w matni szaleństwa

Bardzo się cieszyłeś na ten dzień. Wymarzona praca w szpitalu psychiatrycznym – nowe perspektywy zawodowe. Coś poszło nie tak. Zostałeś uznany ze swoimi znajomymi za pacjenta szpitala. Ciasna izolatka. Macie 60 minut, aby udowodnić, że to co się stało to tylko okropna, fatalna w skutkach pomyłka. Jeśli tego nie zrobicie za godzinę zostaniecie poddani pierwszej terapii wstrząsowej.

Liczba graczy: 2-4 (max. 8)
Czas gry: 60 minut

Pokój dostępny w j. angielskim

8+ lub z osobą dorosłą

MIEJSCE ZBRODNI

Ta tragedia nie powinna się zdarzyć. Spokojna, bezpieczna okolica, z pozoru kochająca się rodzina. Nagle okrutna zbrodnia… Jeszcze czuć zapach krwi – niedawno wynieśli  zwłoki. Policja, CBŚ – nikt nie poradził sobie z tą zagadką. Wkraczacie Wy – macie 60 minut na poznanie danych personalnych mordercy. Sprawa nie jest prosta. Wszystkie tropy są fałszywe. Nie ma światków. Rodzina, przyjaciele, sąsiedzi rodziny milczą. Nie chcą współpracować. Coś tu jest nie tak – zabójca bawi się z Wami w okrutną grę. Co jest prawdą, a co fałszem? Kto zamordował? Odkrycie prawdy może się okazać bardziej przerażające niż sądzicie.

Gra przeznaczona jest dla wszystkich miłośników skandynawskich kryminałów (i nie tylko).

Liczba graczy: 2-4 (max. 4)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

KAPSUŁA – walka o przetrwanie

Awaria. Kończy się tlen. Zaczyna się walka o przetrwanie. Macie 60 minut. Tutaj stawką jest życie. Musicie zacząć działać – znaleźć rozwiązanie problemu. Macie odwagę? A może będziecie w spokoju odliczać ostatnie minuty życia?  Wasz los jest w Waszych rękach.

Max. liczba graczy: 4
Czas gry: 60 minut

Skontaktuj się z nami - gwarantujemy wyśmienitą zabawę

Zachęcamy do kontaktu z nami i uzgodnienia dogodnego terminu. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie naszych klientów – ich zadowolenie to dla nas priorytet. Zapewniamy kompleksową obsługę – pomagamy dobrać odpowiednią grę do charakteru imprezy oraz zainteresowań uczestników. Zapewniamy dodatkowe usługi – oferujemy sprzedaż przekąsek i napojów. Za drobną opłatą zgadzamy się na picie alkoholu w czasie trwania gry.

Cennik

99
(za całą grupę)

60 minut zabawy

2-4 osób

7 dni w tygodniu

4 pokoje do wyboru

Dla kogo?

Dla dzieci

Dowiedz się więcej

Rozrywka, którą proponujemy to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego dla wszystkich dzieci. Escape Room uczy logicznego myślenia, kształci kreatywność oraz rozwija umiejętność współpracy z innymi ludźmi.

Poznański ‚Gwiezdny Pokój’ oraz zielonogórska ‚Loża Mistrzów’ to pomieszczenia dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku. Do pozostałych pokojów wpuszczamy od trzynastego roku życia bądź z rodzicami.

Dla całych rodzin

Dowiedz się więcej

Escape Room jest bardzo oryginalnym sposobem na ciekawe spędzenie czasu także w rodzinnym gronie. Wspólne rozwiązywanie zagadek łączy o wiele bardziej niż tradycyjne kino czy wyjście na kręgle…

Ilość oraz rodzaj pokojów jakimi dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą zabawę nie tylko dla rodziców z dziećmi. Najliczniejsza rodzina, którą zamknęliśmy w pokoju składała się z 13 osób!

Dla młodych poszukiwaczy przygód

Dowiedz się więcej

Nasze pokoje to miejsca, które wyzwalają w ludziach różne emocje – na pewno jednak jest wśród nich dobry nastrój i poczucie dobrze spędzonego czasu! A czego więcej potrzebują studenci po długich godzinach spędzonych w uniwersyteckich ławach? 🙂

Dla doświadczonych detektywów

Dowiedz się więcej

Naszymi gośćmi są ludzie w każdym wieku! Osoby starsze doskonale radzą sobie w naszych pokojach, głównie dzięki swojemu szeroko pojętemu doświadczeniu. Wytrawnym graczom z czystym sumieniem możemy polecić pokój ‚Miejsce Zbrodni’.

Dla firm

Dowiedz się więcej

Współpraca i właściwa komunikacja to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknięciwpokoju to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet do 20 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych.

Dla solenizantów

Dowiedz się więcej

Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż… emocje? Zapewnij bliskiej osobie 60 minut niezapomnianych wrażeń i zabierz ją w otchłań kosmosu, na miejską wytrzeźwiałkę, miejsce zbrodni lub zaprowadź ją na przerażające ‚Ostatnie Miejsce’. Jeśli chcesz, aby dzień urodzin był dla tej osoby wyjątkowo udany, daj znać wcześniej – ustalimy wszystkie szczegóły i dodatki (tort, mini-gastronomia itp.).

Istnieje również możliwość wykupienia biletu wstępu do jednego z naszych pokojów, dzięki czemu osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać termin rozgrywki (szczegóły niżej – zakładka Vouchery).

Dla przyszłych żon i mężów

Dowiedz się więcej

Nie ukrywamy, że wieczory panieńskie i kawalerskie to nasza specjalność. Zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt takich imprez i zabawa za każdym razem była równie kapitalna!

Gra, którą proponujemy może być jednym z kluczowych punktów ‚ostatniego dnia na wolności’ bądź też jego doskonałym zwieńczeniem. Jeżeli godziny, które proponujemy w kalendarzu rezerwacyjnym nie do końca współgrają z Waszymi planami, dajcie nam znać – z pewnością znajdziemy odpowiedni obu stronom termin.

gra przygodowa na żywo Kalisz

Eventy w Zamknięci w Pokoju

Vouchery

Większe grupy/imprezy towarzyskie

Dla firm/imprezy integracyjne

Szukasz prezentu na prezent dla bliskiej osoby? Świetnie się składa! Podaruj jej Voucher do dowolnego pokoju i zagwarantuj jej 60 minut niezapomnianych wrażeń!

Chcesz zrobić wyjątkowe urodziny, zorganizować pamiętny wieczór kawalerski/panieński czy po prostu pobawić się w większym gronie? Mamy coś dla Ciebie!

Szukasz unikalnego sposobu na zbudowanie więzi między pracownikami? Dajcie nam się zamknąć w pokoju i poczujcie, jak integruje wspólne rozwiązywanie zagadek!

Oni już zamknęli swoich pracowników