Atrakcje dla młodzieży Zielona Góra

Pokoje Zagadek – atrakcje dla młodzieży w Zielonej Górze

Zamknięci w Pokoju to oferta skierowana do wszystkich miłośników dobrej zabawy. Zapewniamy maksimum emocji dla każdego. Nasze gry typu escape room w Zielonej Górze przypadną do gustu również młodzieży. Polecamy Pokoje Zagadek pełne niezwykłych tajemnic. To tu przeżyjesz ekscytującą przygodę – nauczyć się radzić sobie w trudnej sytuacji, w warunkach stresu, niepewności. Dowiesz się jak wyjść z tarapatów i współpracować w grupie. Nasza oferta to trzy, tematyczne pokoje. Pomagamy w wyborze idealnej gry – dopasowanej do gustów, oczekiwań, zainteresowań oraz wieku graczy. Wszystko zawsze jest „zapięte na ostatni guzik”. Wchodząc do Pokoju Zagadek na 60 minut z grupą znajomych przenosisz się w alternatywny świat, który wciąga od pierwszych sekund. Każda minuta gry to wielka niewiadoma – zadanie, któremu trzeba stawić czoła.

Jedyny Escape Room mogący pomieścić nawet 19 osób jednocześnie!

Recenzje uczestników

DOSTĘPNE POKOJE W ZIELONEJ GÓRZE

Pokój dostępny w j. angielskim

13+ lub z osobą dorosłą

MIEJSCE ZBRODNI – brutalna zbrodnia w kochającej się rodzinie

Ta straszna zbrodnia nie powinna nigdy się wydarzyć. Spokojne miasteczko, cicha okolica – kochająca się z pozoru rodzina. Można powiedzieć, że wszystko wyglądało wręcz idealnie. Nikt nie przewidział tej tragedii.

Wynoszą  zmasakrowane ciało – jeszcze widać ślady krwi. Służby Specjalne, policja – nikt nie poradził sobie ze znalezieniem sprawcy tej okrutnej zbrodni. Wkraczacie Wy – musicie jak najszybciej odgadnąć dane osobowe mordercy. Nie jest to takie łatwe. Wszystkie tropy okazują się fałszywe. Rodzina, przyjaciele, sąsiedzi ofiary „nabierają wody w usta” i milczą. Nikt nie chce pomóc – wszyscy robią wrażenie zastraszonych przez mordercę. Prawda może się okazać bardziej okrutna i przerażająca niż myślisz. Czy masz odwagę poznać fakty i zmierzyć się z mrożąca krew w żyłach historią i tajemnicą. Masz 60 minut, by wspólnie z przyjaciółmi połączyć siły i odnaleźć sprawcę.

„Miejsce Zbrodni” to pełna emocji i morderczej adrenaliny gra dla wszystkich miłośników skandynawskich kryminałów.

Liczba graczy: 2-4 (max. 8)
Czas gry: 60 minut

Dla wszystkich

LOŻA MISTRZÓW – walka o wygraną

Podobno Mistrz jest jeden! Tym razem jednak musicie działać zespołowo. W tym sporcie liczy się współpraca w grupie – tylko tak można odnieść spektakularny sukces. Tutaj ważna się każda sekunda – połączcie siły w walce o trofeum. Wytrwałość, koncentracja, motywacja i konsekwencja w działaniu  – wszystkie te cechy są Wam teraz bardzo potrzebne. Walczcie o wygraną – inaczej będziecie musieli „obejść się smakiem”.

Gra „Loża Mistrzów” przeznaczona jest dla osób ceniących sportową adrenalinę, ducha rywalizacji oraz grę zespołową.

Liczba graczy: 2-4 (max. 6)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

IZBA WYTRZEŹWIEŃ – echo wczorajszej nocy

To była niesamowita noc. Zabawa do białego rana. Muzyka, przyjaciele, mnóstwo śmiechu i ogromna dawka procentów. Zaraz, zaraz…gdzie ja jestem? Budzisz się w nieznanym miejscu z grupą imprezowych towarzyszy. Cztery ściany „wytrzeźwiałki”, okropny ból głowy – kac morderca. Co się stało? Jak się tu znaleźliście? Jak skończyła się ta szalona noc? Nic nie wiesz, nic nie pamiętasz. Przeraźliwy szum w głowie, echo wczorajszego dnia nie pomaga w ogarnięciu rzeczywistości. Czy dacie radę pozbierać się „do kupy” i opuścić mury Izby Wytrzeźwień? Macie na to 60 minut.

Liczba graczy: 2-4 (max. 5)
Czas gry: 60 minut

Atrakcje dla młodzieży w Zielonej Górze – zarezerwuj termin już teraz!

Szukasz atrakcji na weekend w Zielonej Górze? Nasze Pokoje Zagadek to świetny wybór – to gwarancja niezapomnianych przeżyć! Oferta skierowana jest dla młodzieży w każdym wieku – nie ma mowy o nudzie. Zarezerwuj dogodny termin – my zapewnimy naszym graczom megabitową dawkę pozytywnej, wesołej zabawy.

PROMOCJE

Jubilaci za free!

Masz urodziny? Wchodzisz w tym dniu za free, czyli pozostali płacą tylko 75 zł. Chcecie zrobić znajomemu prezent? Dajcie nam znać wcześniej i dogadamy szczegóły, aby niespodzianka była jeszcze lepsza!

Kolejne wejście za darmo!

Chcesz ,aby Twoje kolejne wejście było za darmo? Wystarczy, że przy rejestracji znajomi podadzą Twój adres e-mail. Za każdym razem obniżymy Ci cenę kolejnej wizyty o 10 zł, i tak aż do wejścia za free!

Nagroda dla wyjątkowych!

Udało Ci się wyjść przed czasem? Kim Jesteś? Jesteś zwycięzcą! Udało Ci się to zrobić w 30 minut bez podpowiedzi? Kim jesteś? Jesteś wyjątkowym zwycięzcą! Dlatego też dostaniesz voucher na 20 zł na kolejne wejście.

Cennik

99
(za całą grupę)

60 minut zabawy

2-4 osób

7 dni w tygodniu

3 pokoje do wyboru

Dla kogo?

Dla dzieci

Dowiedz się więcej

Rozrywka, którą proponujemy to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego dla wszystkich dzieci. Escape Room uczy logicznego myślenia, kształci kreatywność oraz rozwija umiejętność współpracy z innymi ludźmi.

Poznański ‚Gwiezdny Pokój’ oraz zielonogórska ‚Loża Mistrzów’ to pomieszczenia dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku. Do pozostałych pokojów wpuszczamy od trzynastego roku życia bądź z rodzicami.

Dla całych rodzin

Dowiedz się więcej

Escape Room jest bardzo oryginalnym sposobem na ciekawe spędzenie czasu także w rodzinnym gronie. Wspólne rozwiązywanie zagadek łączy o wiele bardziej niż tradycyjne kino czy wyjście na kręgle…

Ilość oraz rodzaj pokojów jakimi dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą zabawę nie tylko dla rodziców z dziećmi. Najliczniejsza rodzina, którą zamknęliśmy w pokoju składała się z 13 osób!

Dla młodych poszukiwaczy przygód

Dowiedz się więcej

Nasze pokoje to miejsca, które wyzwalają w ludziach różne emocje – na pewno jednak jest wśród nich dobry nastrój i poczucie dobrze spędzonego czasu! A czego więcej potrzebują studenci po długich godzinach spędzonych w uniwersyteckich ławach? 🙂

Dla doświadczonych detektywów

Dowiedz się więcej

Naszymi gośćmi są ludzie w każdym wieku! Osoby starsze doskonale radzą sobie w naszych pokojach, głównie dzięki swojemu szeroko pojętemu doświadczeniu. Wytrawnym graczom z czystym sumieniem możemy polecić pokój ‚Miejsce Zbrodni’.

Dla firm

Dowiedz się więcej

Współpraca i właściwa komunikacja to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknięciwpokoju to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet do 20 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych.

Dla solenizantów

Dowiedz się więcej

Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż… emocje? Zapewnij bliskiej osobie 60 minut niezapomnianych wrażeń i zabierz ją w otchłań kosmosu, na miejską wytrzeźwiałkę, miejsce zbrodni lub zaprowadź ją na przerażające ‚Ostatnie Miejsce’. Jeśli chcesz, aby dzień urodzin był dla tej osoby wyjątkowo udany, daj znać wcześniej – ustalimy wszystkie szczegóły i dodatki (tort, mini-gastronomia itp.).

Istnieje również możliwość wykupienia biletu wstępu do jednego z naszych pokojów, dzięki czemu osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać termin rozgrywki (szczegóły niżej – zakładka Vouchery).

Dla przyszłych żon i mężów

Dowiedz się więcej

Nie ukrywamy, że wieczory panieńskie i kawalerskie to nasza specjalność. Zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt takich imprez i zabawa za każdym razem była równie kapitalna!

Gra, którą proponujemy może być jednym z kluczowych punktów ‚ostatniego dnia na wolności’ bądź też jego doskonałym zwieńczeniem. Jeżeli godziny, które proponujemy w kalendarzu rezerwacyjnym nie do końca współgrają z Waszymi planami, dajcie nam znać – z pewnością znajdziemy odpowiedni obu stronom termin.

gra przygodowa na żywo Zielona Góra

Eventy w Zamknięci w Pokoju

Vouchery

Większe grupy/imprezy towarzyskie

Dla firm/imprezy integracyjne

Szukasz prezentu na prezent dla bliskiej osoby? Świetnie się składa! Podaruj jej Voucher do dowolnego pokoju i zagwarantuj jej 60 minut niezapomnianych wrażeń!

Chcesz zrobić wyjątkowe urodziny, zorganizować pamiętny wieczór kawalerski/panieński czy po prostu pobawić się w większym gronie? Mamy coś dla Ciebie!

Szukasz unikalnego sposobu na zbudowanie więzi między pracownikami? Dajcie nam się zamknąć w pokoju i poczujcie, jak integruje wspólne rozwiązywanie zagadek!

Oni już zamknęli swoich pracowników