Atrakcje dla młodzieży Poznań

Gry Escepe Room – atrakcje dla młodzieży w Poznaniu

Zajmujesz się młodzieżą? Chcesz zapewnić swoim podopiecznych niezapomnianą zabawę? Zachęcamy do sprawdzania naszej oferty.
Gry Escape Room to wyśmienita rozrywka dla każdego. Nasze Pokoje Zagadek przyciągają młodzież z Poznania i okolic. Przez 60 minut gry młodzi ludzie otrzymują potężną dawkę niezapomnianych emocji. Uczą się wzajemnej współpracy, integrują się. Rozwijają w sobie niezbędne umiejętności logicznego i strategicznego myślenia – szybkiego działania pod presją czasu i w stresujących warunkach.
Nasze gry przeznaczone są dla grup 2 – 4 osobowych. Oferujemy cztery, intrygujące Pokoje Zagadek. Każdy pokój to gwarancja niesamowitych przeżyć, adrenaliny, emocji, nutki tajemnicy oraz megabitowej dawki uśmiechu.

Recenzje uczestników

POKOJE ZAGADEK, KTÓRYMI DYSPONUJEMY

Pokój dostępny w j. angielskim

13+ lub z osobą dorosłą

MIEJSCE ZBRODNI – rozwikłaj kryminalną zagadkę, poznaj rodzinną tajemnicę…

Właśnie wynieśli ciało. W powietrzu cały czas unosi się zapach świeżej krwi… Ta zbrodnia nie powinna mieć miejsca. Spokojna, cicha okolica, z pozoru kochająca się rodzina. Nic nie wskazywało na taki rozwój wydarzeń. CSI, NCIS, Centralne Biuro Śledcze nie poradziło sobie z tą zagadką. Wkraczacie Wy! Macie 60 minut, aby znaleźć mordercę. Sprawa nie jest łatwa – wszystkie tropy są fałszywe. Rodzina, przyjaciele, sąsiedzi rodziny „nabrali wody w usta” i milczą.

Daj się porwać w niezwykłą przygodę – w świat rodem z najlepszych skandynawskich kryminałów. Prawda o morderstwie może być bardziej przerażająca niż myślisz.

Liczba graczy: 2-4 (max. 7)
Czas gry: 60 minut

Pokój dostępny w j. angielskim

Dla wszystkich

GWIEZDNY POKÓJ – stań się bohaterem „Gwiezdnych Wojen”

Lubisz tematykę science fiction? Interesujesz się astronomią? Z pewnością zainteresuje Cię gra „Gwiezdny Pokój”. Fabuła gry gwarantuje niezapomniane wrażenia i emocje. Zostajesz zamknięty z grupą przyjaciół w kosmicznym statku. Nieuchronnie zbliżasz się w otchłań Gwiazdy Śmierci. W walce o przetrwanie liczy się każda minuta. Tutaj toczy się gra o życie. Ważny jest dobry plan ucieczki oraz niezbędna umiejętność współdziałania. Musicie połączyć siły, cały czas zachowywać zimną krew. Od Was zależy czy odzyskacie wolność i wrócicie na Ziemię.

Gra z pewnością zachwyci wszystkich miłośników „Gwiezdnych wojen” i kosmicznych klimatów. Polubią ją również wszyscy poszukiwacze niezapomnianych emocji.

Liczba graczy: 2-4 (max. 4)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

IZBA WYTRZEŹWIEŃ 2.0 – Impreza na sali

To dopiero była niezwykła noc… Impreza, głośna muzyka, dużo alkoholu… Nagle budzisz się w grupie znajomych na wytrzeźwiałce. Co ja tu robię? Jak się tu znalazłem? Co się stało minionej nocy? Kac – morderca, unoszące się w powietrzu opary alkoholu nie pomagają w poskładaniu myśli. Zegar tyka, a Ty nadal czujesz echo wczorajszego dnia. Weź się w garść! Postaraj się wydostać z poalkoholowego koszmaru.

Izba Wytrzeźwień 2.0 to wciąż ten sam alkoholowy klimat co dawniej. Zmianie ulega scenografia oraz zestaw emocjonujących zagadek. Masz pierwszą wersję gry zaliczoną? Nic nie szkodzi. Izba Wytrzeźwień 2.0 to nowe emocje, nowa dawka adrenaliny. Daj się zamknąć na wytrzeźwiałce.

Liczba graczy: 2-4 (max. 8)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

OSTATNIE MIEJSCE – pokonaj strach – stań „oko w oko” z groźnym psychopatą.

To nie jest zwykły pokój. To całe mieszkanie. Tu strach ukrywa się rogiem… Masz odwagę stanąć oko w oko z psychopatą? To co przeżyjesz razem z grupą znajomych będzie groźne, niekiedy mrożące krew w żyłach i niebezpieczne. Wielu ginęło tu bez śladu. Czy dla Was też to będzie „ostatnie miejsce”?

Nowa edycja gry to 90 minut emocjonującej zabawy. Do pokoju może wejść nawet 16 osób. Polecamy „Ostatnie Miejsce” w wersji klasycznej i urozmaiconej.

Max. liczba graczy: 16
Czas gry: 90 minut

Niezapomniane atrakcje na weekend w Poznaniu – zarezerwuj termin już dziś!

Nie zwlekaj – zarezerwuj termin już dziś. Zapewniamy wyśmienitą zabawę dla młodzieży w Poznaniu w dobre cenie. Doradzamy przy wyborze najlepszego pokoju Escape Room – biorąc pod uwagę oczekiwania, wiek i zainteresowania młodych graczy,

Zachęcamy do nawiązywania kontaktu z nami.

PROMOCJE

Jubilaci za free!

Masz urodziny? Wchodzisz w tym dniu za free, czyli pozostali płacą tylko 75 zł. Chcecie zrobić znajomemu prezent? Dajcie nam znać wcześniej i dogadamy szczegóły, aby niespodzianka była jeszcze lepsza!

Kolejne wejście za darmo!

Chcesz ,aby Twoje kolejne wejście było za darmo? Wystarczy, że przy rejestracji znajomi podadzą Twój adres e-mail. Za każdym razem obniżymy Ci cenę kolejnej wizyty o 10 zł, i tak aż do wejścia za free!

Nagroda dla wyjątkowych!

Udało Ci się wyjść przed czasem? Kim Jesteś? Jesteś zwycięzcą! Udało Ci się to zrobić w 30 minut bez podpowiedzi? Kim jesteś? Jesteś wyjątkowym zwycięzcą! Dlatego też dostaniesz voucher na 20 zł na kolejne wejście.

Cennik

99
(za całą grupę)

60 minut zabawy

2-4 osób

7 dni w tygodniu

4 pokoje do wyboru

Dla kogo?

Dla dzieci

Dowiedz się więcej

Rozrywka, którą proponujemy to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego dla wszystkich dzieci. Escape Room uczy logicznego myślenia, kształci kreatywność oraz rozwija umiejętność współpracy z innymi ludźmi.

Poznański ‚Gwiezdny Pokój’ oraz zielonogórska ‚Loża Mistrzów’ to pomieszczenia dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku. Do pozostałych pokojów wpuszczamy od trzynastego roku życia bądź z rodzicami.

Dla całych rodzin

Dowiedz się więcej

Escape Room jest bardzo oryginalnym sposobem na ciekawe spędzenie czasu także w rodzinnym gronie. Wspólne rozwiązywanie zagadek łączy o wiele bardziej niż tradycyjne kino czy wyjście na kręgle…

Ilość oraz rodzaj pokojów jakimi dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą zabawę nie tylko dla rodziców z dziećmi. Najliczniejsza rodzina, którą zamknęliśmy w pokoju składała się z 13 osób!

Dla młodych poszukiwaczy przygód

Dowiedz się więcej

Nasze pokoje to miejsca, które wyzwalają w ludziach różne emocje – na pewno jednak jest wśród nich dobry nastrój i poczucie dobrze spędzonego czasu! A czego więcej potrzebują studenci po długich godzinach spędzonych w uniwersyteckich ławach? 🙂

Dla doświadczonych detektywów

Dowiedz się więcej

Naszymi gośćmi są ludzie w każdym wieku! Osoby starsze doskonale radzą sobie w naszych pokojach, głównie dzięki swojemu szeroko pojętemu doświadczeniu. Wytrawnym graczom z czystym sumieniem możemy polecić pokój ‚Miejsce Zbrodni’.

Dla firm

Dowiedz się więcej

Współpraca i właściwa komunikacja to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknięciwpokoju to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet do 20 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych.

Dla solenizantów

Dowiedz się więcej

Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż… emocje? Zapewnij bliskiej osobie 60 minut niezapomnianych wrażeń i zabierz ją w otchłań kosmosu, na miejską wytrzeźwiałkę, miejsce zbrodni lub zaprowadź ją na przerażające ‚Ostatnie Miejsce’. Jeśli chcesz, aby dzień urodzin był dla tej osoby wyjątkowo udany, daj znać wcześniej – ustalimy wszystkie szczegóły i dodatki (tort, mini-gastronomia itp.).

Istnieje również możliwość wykupienia biletu wstępu do jednego z naszych pokojów, dzięki czemu osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać termin rozgrywki (szczegóły niżej – zakładka Vouchery).

Dla przyszłych żon i mężów

Dowiedz się więcej

Nie ukrywamy, że wieczory panieńskie i kawalerskie to nasza specjalność. Zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt takich imprez i zabawa za każdym razem była równie kapitalna!

Gra, którą proponujemy może być jednym z kluczowych punktów ‚ostatniego dnia na wolności’ bądź też jego doskonałym zwieńczeniem. Jeżeli godziny, które proponujemy w kalendarzu rezerwacyjnym nie do końca współgrają z Waszymi planami, dajcie nam znać – z pewnością znajdziemy odpowiedni obu stronom termin.

gra przygodowa na żywo Poznań

Eventy w Zamknięci w Pokoju

Vouchery

Większe grupy/imprezy towarzyskie

Dla firm/imprezy integracyjne

Szukasz prezentu na prezent dla bliskiej osoby? Świetnie się składa! Podaruj jej Voucher do dowolnego pokoju i zagwarantuj jej 60 minut niezapomnianych wrażeń!

Chcesz zrobić wyjątkowe urodziny, zorganizować pamiętny wieczór kawalerski/panieński czy po prostu pobawić się w większym gronie? Mamy coś dla Ciebie!

Szukasz unikalnego sposobu na zbudowanie więzi między pracownikami? Dajcie nam się zamknąć w pokoju i poczujcie, jak integruje wspólne rozwiązywanie zagadek!

Oni już zamknęli swoich pracowników