Atrakcje dla młodzieży Kalisz

Gry Escape Room w Kaliszu – niezapomniane atrakcje dla młodzieży

Chcesz w kreatywny sposób zająć czas wolny dorastającej młodzieży? Szukasz zabaw, które z jednej strony będą pouczające, a z drugiej dostarczą młodym graczom potężnej dawki pozytywnej energii? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Pokojów Zagadek. Gry skierowane są dla osób o bardzo różnych wymaganiach i zainteresowaniach – każdy znajdzie coś dla siebie. Pomagamy w wyborze idealnej gry – dopasowanej do oczekiwań, preferencji oraz wieku graczy. Podpowiadamy w wyborze osobom niezdecydowanym. Z nami młodzież spędzi atrakcyjny weekend w Kaliszu – pełen wrażeń.

Jedyny Escape Room mogący pomieścić nawet 23 osoby jednocześnie!

DOSTĘPNE POKOJE W KALISZU

Pokój dostępny w j. angielskim

Dla wszystkich

CELA – droga ku upragnionej wolności

To nie prawda, że tylko naprawdę źli ludzie trafiają za kratki. Tak naprawdę każdemu może powinąć się noga. Życie pełne jest niespodziewanych splotów niefortunnych wydarzeń.

Znalazłeś się z grupą znajomych w nieodpowiednim miejscu, w niewłaściwym czasie. Pech – trafiasz za kratki. Ciasna cela. Wizja spędzenia tu najbliższej przyszłości przeraża. Przekupujecie strażnika – zostawia Was na jakiś czas.  Macie tylko  60 minut, aby wydostać się z tej matni – wymyślić i zrealizować plan ucieczki. Musicie połączyć siły i spróbować wydostać się z celi. Czas działa na niekorzyść…Trwa walka o wolność – musicie ponudzić w sobie motywację do działania. Użyć sprytu. Tylko tak odzyskacie upragnioną wolność.

Liczba graczy: 2-4 (max. 7)
Czas gry: 60 minut

8+ lub z osobą dorosłą

SZPITAL PSYCHIATRYCZNY – w matni szaleństwa

To miał być wielki dzień. Nowa praca na oddziale psychiatrycznym miała być spełnieniem marzeń – nowe plany, nowe , zawodowe nadzieje. W jednej chwili wszystko wzięło w łeb. Fatalna  pomyłka. Zostajesz z grupą  przyjaciół uznany za pacjenta. Ciasna izolatka – strach i niepewność. Macie 60 minut, by udowodnić, że to naprawdę niefortunne nieporozumienie. Czy będziecie potrafili zachować zimną krew? Działać? Użyć zdolności logicznego myślenia? Liczy się każda minuta – za 60 minut zaczyna się pierwsza terapia szokowa.

Liczba graczy: 2-4 (max. 8)
Czas gry: 60 minut

Pokój dostępny w j. angielskim

8+ lub z osobą dorosłą

Miejsce Zbrodni

Właśnie wynieśli ciało… Jeszcze czuć zapach świeżej krwi. Nikt nie wierzy, że to naprawdę mogło się zdarzyć. Spokojna, z pozoru kochająca się rodzina. Wszystko wyglądało idealnie. Do tego cicha, przyjazna okolica – nie zdarzyło się w niej nigdy nic strasznego. Do teraz. Służby Specjalne nie poradziły sobie z tą zagadką. Wkraczacie Wy… Macie 60 minut, by odgadnąć tę straszną, mroczną tajemnicę. Niestety, może okazać się ona przerażająca. Każdy trop jest fałszywy – rodzina, przyjaciele, sąsiedzi milczą. Gdzie leży prawda? Kto zabił?

 

Liczba graczy: 2-4 (max. 4)
Czas gry: 60 minut

13+ lub z osobą dorosłą

KAPSUŁA – walka o przetrwanie

Czy znalazłeś się w sytuacji zagrożenia życia? Teraz możesz zmierzyć się z własnym strachem. Tlenu w kapsule zaczyna brakować – odczuwacie z przyjaciółmi tego skutki. Czasu coraz mniej – macie 60 minut, aby naprawić awarię. Ci zrobicie? Czy będziecie czekać na śmierć? Czy zdołacie pokonać strach, niepewność  zaczniecie walczyć o życie?

Gra „Kapsuła” to niezwykłe emocje od pierwszych sekund gry.

Zapraszamy do rezerwowania terminów!

Max. liczba graczy: 4
Czas gry: 60 minut

Szukasz atrakcji na weekend w Kaliszu?

Zamknięci w Pokoju to świetny wybór. Zadzwoń do nas – przedstawimy dokładnie naszą ofertę, pomożemy wybrać grę oraz dogodny termin. Daj się porwać w niezwykłą, pełną akcji i motywującej adrenaliny zabawę.

Zapewniamy atrakcje dla młodzieży z Kalisza i okolic. Przyjmujemy grupy nawet do 16 osób. Nasze Pokoje Zagadek to doskonałe antidotum na weekendową nudę.

Cennik

99
(za całą grupę)

60 minut zabawy

2-4 osób

7 dni w tygodniu

4 pokoje do wyboru

Dla kogo?

Dla dzieci

Dowiedz się więcej

Rozrywka, którą proponujemy to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego dla wszystkich dzieci. Escape Room uczy logicznego myślenia, kształci kreatywność oraz rozwija umiejętność współpracy z innymi ludźmi.

Poznański ‚Gwiezdny Pokój’ oraz zielonogórska ‚Loża Mistrzów’ to pomieszczenia dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku. Do pozostałych pokojów wpuszczamy od trzynastego roku życia bądź z rodzicami.

Dla całych rodzin

Dowiedz się więcej

Escape Room jest bardzo oryginalnym sposobem na ciekawe spędzenie czasu także w rodzinnym gronie. Wspólne rozwiązywanie zagadek łączy o wiele bardziej niż tradycyjne kino czy wyjście na kręgle…

Ilość oraz rodzaj pokojów jakimi dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą zabawę nie tylko dla rodziców z dziećmi. Najliczniejsza rodzina, którą zamknęliśmy w pokoju składała się z 13 osób!

Dla młodych poszukiwaczy przygód

Dowiedz się więcej

Nasze pokoje to miejsca, które wyzwalają w ludziach różne emocje – na pewno jednak jest wśród nich dobry nastrój i poczucie dobrze spędzonego czasu! A czego więcej potrzebują studenci po długich godzinach spędzonych w uniwersyteckich ławach? 🙂

Dla doświadczonych detektywów

Dowiedz się więcej

Naszymi gośćmi są ludzie w każdym wieku! Osoby starsze doskonale radzą sobie w naszych pokojach, głównie dzięki swojemu szeroko pojętemu doświadczeniu. Wytrawnym graczom z czystym sumieniem możemy polecić pokój ‚Miejsce Zbrodni’.

Dla firm

Dowiedz się więcej

Współpraca i właściwa komunikacja to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do wydostania się z naszych pokojów. Tylko w ten sposób uczestnicy są w stanie rozwiązać przygotowane przez nas zagadki! Zamknięciwpokoju to idealna forma połączenia zabawy z integracją. Jesteśmy w stanie zamknąć nawet do 20 osób jednocześnie!  Zaufali nam już między innymi Volkswagen, Bridgestone, McKinsey, Kompania Piwowarska… i wiele innych.

Dla solenizantów

Dowiedz się więcej

Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż… emocje? Zapewnij bliskiej osobie 60 minut niezapomnianych wrażeń i zabierz ją w otchłań kosmosu, na miejską wytrzeźwiałkę, miejsce zbrodni lub zaprowadź ją na przerażające ‚Ostatnie Miejsce’. Jeśli chcesz, aby dzień urodzin był dla tej osoby wyjątkowo udany, daj znać wcześniej – ustalimy wszystkie szczegóły i dodatki (tort, mini-gastronomia itp.).

Istnieje również możliwość wykupienia biletu wstępu do jednego z naszych pokojów, dzięki czemu osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać termin rozgrywki (szczegóły niżej – zakładka Vouchery).

Dla przyszłych żon i mężów

Dowiedz się więcej

Nie ukrywamy, że wieczory panieńskie i kawalerskie to nasza specjalność. Zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt takich imprez i zabawa za każdym razem była równie kapitalna!

Gra, którą proponujemy może być jednym z kluczowych punktów ‚ostatniego dnia na wolności’ bądź też jego doskonałym zwieńczeniem. Jeżeli godziny, które proponujemy w kalendarzu rezerwacyjnym nie do końca współgrają z Waszymi planami, dajcie nam znać – z pewnością znajdziemy odpowiedni obu stronom termin.

gra przygodowa na żywo Kalisz

Eventy w Zamknięci w Pokoju

Vouchery

Większe grupy/imprezy towarzyskie

Dla firm/imprezy integracyjne

Szukasz prezentu na prezent dla bliskiej osoby? Świetnie się składa! Podaruj jej Voucher do dowolnego pokoju i zagwarantuj jej 60 minut niezapomnianych wrażeń!

Chcesz zrobić wyjątkowe urodziny, zorganizować pamiętny wieczór kawalerski/panieński czy po prostu pobawić się w większym gronie? Mamy coś dla Ciebie!

Szukasz unikalnego sposobu na zbudowanie więzi między pracownikami? Dajcie nam się zamknąć w pokoju i poczujcie, jak integruje wspólne rozwiązywanie zagadek!

Oni już zamknęli swoich pracowników